e
sv
porno izle

Başbakan Sözleşmeli Memurlara Kadro Açıklaması 10 Mayıs 2011

312 Okunma — 11 Mayıs 2011 12:02
avatar

Editör

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Daha önce ATV’de katıldığı canlı yayına sözleşmeli personele kadro verileceğinin sinyallerini veren başbakan dün Kanal 7’de yayınlanan “Başkent Kulisi”nde gazetecilerin sorularını cevapladı. Erdoğan sözleşmeli memurlara kadro verilmesinin seçim öncesine yetiştirilmeye çalışıldığını açıkladı…

Sözleşmeli Memurlara Kadro Verilmesi :   Başbakan Erdoğan, sözleşmeli personelin, özellikle öğretmenleri de kapsayacak şekilde kadroya geçirilmesi konusunda seçim öncesi bir çalışma yapılıp yapılmadığına ilişkin soru üzerine, bu konuda yaklaşık bir ay önce bir çalışma başlatıldığını belirtti.

Bu çalışmanın Milli Eğitim Bakanlığı’nda başladığını, sonra Sağlık Bakanlığı’nda da ihtiyaç olduğunu gördüklerini ifade eden Erdoğan, “Sonra dedik ki, ’Sadece Milli Eğitim, sadece Sağlık olmaz, arkadaşlar bunun genelini çalışsınlar. Eğer yetiştirebilirseniz seçim öncesi açıklarız ama yetiştiremezseniz artık seçim sonrası bunun adımını atarız’ dedik. Sözleşmeli personel konusunu da bu şekilde çözeceğiz” diye konuştu.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.