13
Dec
Yazar: | Okunma: 10.115 | Cevap: 4
Reklam

Dersin Adı : Genel Matematik
Sınıf : 1
Kredisi : 9
Zorunlu/Seçimlik : Zorunlu
Kullanılan Dil : Türkçe Önkoşulları :
Bölüm/Program : İktisat Fakültesi-İktisat Bölümü
Ders İçeriği : Kümeler ve Sayılar; Özdeşlikler, Denklemler ve Eşitsizlikler; Koordinat Düzlemi Doğru ve Parabol Denklemi; Fonksiyonlar; Limit ve Süreklilik; Türev Kavramı; Türev Uygulamaları; Üstel ve Logaritmik Fonksiyonlar; Belirsiz İntegral; Belirli İnegral ve Uygulamaları; Doğrusal Denklem Sistemleri; Matrisler; Determinantlar; Doğrusal Programlama.


Dikkat: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları saklıdır. Yazıların tamamen veya kısmen kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. İhlal eden siteler ve yöneticileri hakkında Ankara C. Başsavcılığında yasal takip başlatılmaktadır.


Bu yazı için 4 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: İşletme  Etiketler: , , , , , ,
Bu yazı için 4 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. tugce says:

  merhaba

 2. Mustafa says:

  Selamlar cevap yazılacağını pek zannetmiyorum ama yinede bir sorum var.Ben birinci sınıf öğrencisiyim insan kaynakları yönetimi matematik dışındaki derslerden geçebileceğimi biliyorum ancak matematiği geçmek benim için imkansız sadece mat yüzünden sınıfta kalırmıyım? cevaplar için şimdiden tşkkrlr

 3. Schumi says:

  2. sınıf’ a sorumlu olarak geçersin matematik dahil toplam 2 dersten sorumlu geçebilirsin.. 2.sınıfta alttan dersini veremezsen sınıfta kalırsın … 2 .sınıfın bütün derslerini versende alttan tek dersini bile veremezsen sınıf tekrarı yaparsın kardeş …

 4. Mr.Exclusive says:

  Arkadaşlar Aöf de bir dersten başarılı olma puanı nedir? Ben sınav sonuçlarımı yeni gördüm ve bir dersten 48 ortalamam var buna rağmen Kaldı diyor normalde kriter lisedeki gibi 45 değilmi?