e
sv
porno izle

Sultanahmet Adliyesi Bilgi Karışıklığı

334 Okunma — 24 Mayıs 2011 13:00
avatar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Arkadaşlar sözleşmeli zabıt katipliğini kazananlardanım. Komisyondaki arkadaşların bilgi kirliliğinden dolayı kafam çok karışık. Bir hafta önce aradım evrakların geldi dendi hatta adliyeye gittim şişli görev yerimi bile söylediler hatta icra listesinden kontrol ettiler orada adım yokmuş atamalar yapılacak dediler.

Dün yine aradım bu sefer iyi biri çıktı ilgilendi sağolsun tekrar listeye baktı evrakların gelmeyen 12 kişi arasında dedi.ama dedim bana evrakların geldi dendi hatta görev yerim bile söylendi dedim görev yerlerini biz burdan yollamadan istiyoruz dedi.evrağın daha gelmemiş ama iptal olsa bizden yedekleri çağırmamızı söylerlerdi dedi.

size sorum varmı böyle birşey başına gelen yada o 12 kişi arasında olan haa şunu da söyleyeyim evrak geldi diyen komisyondakilerin baştan savmak amacıyla yaptığını sizlerde düşünün ve ona göre hayyallere kapılın benim gibi.

ankarayı aradım ulaşılamıyor herzamanki gibi bakmıyorlar telefona ne hikmettir anlamadım ancak başka bir büroyu aradım ankaradan kadın 3-4 gün içinde atamalar bitecek çok baskı var dedi çok yoğunlar o yüzden telefona bakmazlar dedi.

neyse bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.