e
sv
porno izle

Kpss ve Tus Ertelendi

591 Okunma — 06 Eylül 2010 18:15
avatar

Editör

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kpss1Çalınan kpss sorularıyla gündem çalkalanırken, yapılacak olan kpss ön lisansta ileriki bir tarihe ertelendi. Kpss sınavının ertelenmesine sebep olarak kpss lisans sınavı sorularının çalınması gösterildi. 26 Eylül’de yapılacak olan KPSS ön lisans ve Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ertelendi.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 26 Eylül 2010’da yapılacak ortaöğretim ve lisans mezunlarına yönelik Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ile 18-19 Eylül’de gerçekleştirilecek Tıpta Uzmanlık Sınavı’nı (TUS) erteledi.

Edinilen bilgiye göre, ÖSYM tarafından 26 Eylülde ortaöğretim ve önlisans mezunları ile bu öğrenim düzeylerinden mezun olabilecekler için yapılacak 2010-KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınavı ile 18-19 Eylülde gerçekleştirilecek TUS ertelendi. Ertelemeye sebep olarak “11 Temmuz 2010’da lisans mezunlarına yönelik yapılan KPSS’de sınav sorularının çalındığı ve kopya çekildiği” yönündeki iddialar üzerine kamuoyunda oluşan endişelerin giderilmesi gösterildi. Konuya ilişkin resmi açıklamanın yarın yapılması bekleniyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.