e
sv
porno izle

Dideral hapını hangi hastalar kullanır? Yan etkileri? Kullananların yorumları?

1277 Okunma — 29 Mart 2013 14:40
avatar

Editör

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

dideral hapı2013 yılı Adalet Bakanlığı Zabıt Katibi alımı sınavlarına 24 saatten az bir süre kala en çok konuşulan konulardan birisi “dideral” isimli hap. Bir çok kişi bu hapın sınavda iyi geldiğine, heyecanı azaltmada etkili olduğuna inanıyor. Bu hapı kullanmayı düşünenlerin bu konuda tekrar değerlendirme yaparak karar vermesi için bu hapın hangi hastalıklarda kullanıldığını, yan etkilerinin neler olduğunu ve kullananların yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Dideral Hapı Hangi Hastalıklarda Kullanılır?

Dideral hapı genel olarak kalp ve kan damar hastalıklarında, hipertansiyon, terleme ve titreme anksiyetelerinde, koroner kalp hastalığında kullanılır.

Dideral Hapının Yan Etkileri?

Dideral hapının bazı yan etkileri (Dideral hapı prospektüsünden alınmıştır.) : Sersemlik, uykusuzluk ile belirgin mental depresyon, bitkinlik ve kas yorgunluğu, katotoni, görsel bozukluklar, halüsinasyonlar, kısa süreli hafıza kaybı, canlı rüyalar, zaman ve yere karşı yönelimin bozulmasıyla seyreden geri dönüşümlü akut sendram, duygusal değişkenlik, hafif duygusal kapanma, nöropsikometrik ölçütlerde performans düşüklüğü, bulantı, kusma, epigastrik sıkıntı, karın ağrısı, diyare, kabızlık, mezenterik arteryel tromboz kolit, ellerde parestezi, aşırı duyarlılık reaksiyonları, solunum zorluğu.

Dideral Hapını Kullananların Yorumları? Kişiye Etkileri?

ilhan= Bende kullandım ama sanırım etkisi az sürdü önce uykum geldi az sersemledim sanırım azda ellerim uyuştu bence sakinleştirici bi etkiside var

özlem= Ben felç gibibişeyoldum biranda

semra= bende sürekli bulantı oluyo ve kalp çarpıntım daralmam geçmedi

büşra= ben de kullandım yaklaşık iki ayy ama hiç bi etki yapmadı sadece uyku düzenim değişti o kadar şeker gibi iki ay boyunca boşuna kullandım doktorumda farkına vardı ve hapımı yükselltti prozac verdi şu an onu kullanıyorum…

oğuzz= hiç bi etkisini görmedim ilacı kullandıgım halde titremem devam etmekle birlkle o sersemlik geliyo daha kötü oluyo

metin= ben migren hastasıyım doktorum dideral verdi 1 yıldır kullanıyorum faydası var …

canan= Merhabalar . ßen de DİDERAL kullanıcısıyım. 21 yaşındayım . KALP RİTİM BOZUKLUĞU var, doktor bu sebeple verdi fakat pek bi etkisi olmadı.Hiç olmadı değil tabi ama tamamen geçmedi yani.

hilal= Merhaba arkadaslar ben henuz 18 yasındayım ve dıderal kullanıyorum aslında tıroıd hormonlarım cok calısıtıgı ıcın gıtmıstım fakat carpıntılarım oldugunu soyledıgımde ekg cekıldı ve tasıkardı cıktı bu nedenle doktorum dıderal yazdı carpıntılarıma ıyı geldı ama sımdı de basım cok dönüyor ve cokta agrıyor kullananlarınızda da var mı boyle problemler ?

mehmet= ikihaftadır kullanıyorum el titremelerim icin ama daha gozle gorulur bi faydası yok

ayşe tüzün= arkadaşlar bende yeni başladımm dideral kullanmaya kalp çarpıntım 100 üstü cıkıyor hep ilacı aldıgımda kolumda vucudumda bir ağırlık oluyor bu genel anlamda bir şikayetmi acaba?

irem= merhaba arkadaslar. Yasam kalitemi engelliyecek derecede el titremem var.Doktor Dideral yazdı bikaç gündür kullanıyorum fakat bi etkisini göremedim sadece kalp çarpıntım gitti. Ne yazıkkı ben inanmıyorum titremenin biteceğine

Hangi hap veya ilaç olursa olsun doktor tavsiyesi ve hastalık dışında kullanımı ciddi sorunlara yol açabilir. Beklediğiniz faydadan çok zarar görebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.