Reklam

zabıt katipliği sınavıMerhaba arkadaşlar öncelikle 2013 Adalet Bakanlığı zabıt katipliği sınavına girecek herkese başarılar diliyorum. Katiplik klavye sınava malum az kaldı daha önce sınava girmiş arkadaşlar verilen kağıdı nereye koymak daha hızlı yazmanızı sağlıyordu? Daha önce girdiğiniz katiplik klavye sınavları kağıttan mı ekrandan mı yapıldı?  Sınav ortamı nasıldı? Sınava girmeden önce çok bekletiyorlar mı? Ayrıca heyecan çok oluyor mu? Heyecanı azaltmak için neler yaptınız? Bu gibi konularda tecrübeli arkadaşlardan yorumları bekliyoruz. Sınava katılacak tüm adaylara başarılar.

Bu yazı için 859 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Bilgi Alışverişi  Etiketler: , , , , , ,
Bu yazı için 859 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. beriabenay beriabenay diyor ki:

  heyecanı yenemedim açıkçası ekrandan olmasına rağmen yapamadım :( titremekten yazamadım

 2. çağla diyor ki:

  kartal adliyesinde kağıttanmı ekrandanmı sınav olacak bilen varsa yazabilirmi ? Herkese başarılar..

 3. ethem diyor ki:

  ben bu hafta pazar girecem mersinden. Ekran dan fazla yazıyorum kağıttan daha az yazıyorum. Mersinden Giren arkadaşlar, Geçmiş senelerde ne tür bi uygulama yaptılar . Yazabilir ler mi acaba

 4. YasiNnn diyor ki:

  uzun kelimelerde yanlışlar yapıp düzeltmeye çalıştım ve kaybettim :)

 5. buraksah90 diyor ki:

  mersin adliyesi imlasız mı acaba arkadaşlar :)

 6. özdemir diyor ki:

  hazırlıklı olun start verilecek kulvarda yerinizi almış olacaksınız, başladığınızda ellerde bi titreme olacak 30saniye sonra terlemeye başlayacak ve tamam ben bittim yazamadım düşünceleri girecek kafanıza ama doksan kelimeyi yazmış olacaksınız:)
  son sürüm zk.

 7. gülçin diyor ki:

  anadolu adliyesi ekrandan ve imlasız olacak…

 8. Bora diyor ki:

  daha önce bir kez danıştay ın yaptığı sınava girdim o sınav metni inanılmaz zordu ve tecrübesizdim. söyleyebileceğim tek şey silmekle zaman harcamayın uzun kelimelerin sadece baş harfini yazıp boşluk bırakıp bi sonraki kelimeye geçin zorlandığınız kelimleri yazmayın. ekrandan ve imlasız çalışmak yerine kağıttan ve imlalı çalışın her zaman en zora hazırlıklı olun.

 9. meırt diyor ki:

  ben ilk defa giricem ve çok heycanlanıyorum başkasıınn yanında yazarken acaba sınavda da başımızda birileri duracakmı , birde kocaelinde giricem sınava kaç kişi başvurmuş acaba bilgisi olan varmı yazarsa çok sevinirm

 10. ENSSS diyor ki:

  bakırköy adliyesinde kağıttan mı yoksa ekrandan mı yazılıyor bilenler lütfen yazabilir mi?

 11. blc diyor ki:

  bilecik adliyesi klavyeleri nasıl birde klavyeyi denetiyolarmı

 12. duygu diyor ki:

  bu şekilde olduğunda sadece o kelime yanlış sayılıyordur umarım buna izin verirlermi ki ?
  Bora diyorki:

  daha önce bir kez danıştay ın yaptığı sınava girdim o sınav metni inanılmaz zordu ve tecrübesizdim. söyleyebileceğim tek şey silmekle zaman harcamayın uzun kelimelerin sadece baş harfini yazıp boşluk bırakıp bi sonraki kelimeye geçin zorlandığınız kelimleri yazmayın. ekrandan ve imlasız çalışmak yerine kağıttan ve imlalı çalışın her zaman en zora hazırlıklı olun.

 13. almeda diyor ki:

  ben ilkez gircem bakırköy adliyesinde grecem şuana kadar en fazla 138 kelime yazdım.. genede korkuyorum genelde 100lerde yazıorumm sınavda ne olur bilmiyoruuuum allah herkesin yardımcısı olsun ne diyim . . .

 14. Aylin diyor ki:

  200 mü yazıyorsun sınavda 110-120 yazarsın

 15. arzu diyor ki:

  mrb arkadaşlar ben ankarada ilk defa adliyeye klavye sınavına girecem bazı metinlerde 100 bazılarında 95-80 oluo acaba ankarada metini ekrandan mı yoksa kağıttan mı verecekler tşk

 16. Caner diyor ki:

  İstanbul adliyesi ekrandan mı olacak buna göre gidip gitmeyeceğime karar vereceğim kesin bilgisi olan varsa söyleyebilir mi acaba ?

 17. edanur diyor ki:

  mülakata kalanlar ve mülakatta kazananlar hemen akşamına belli oluyormuş doğru mu 30 martta mülakata kalıp kalmadımızı kalırsakta 6 nisanda kazanıp kazanmadığımız hemen öğrenebilecezmi

 18. ebru diyor ki:

  bu kazanan arkadaşıların hepsi on parmak biliyor muydu bir söylermisiniz

 19. Ozge diyor ki:

  Sincan adliyesinde sınav nasıl olacak imlalı-imlasız, kağıttan-ekrandan ?

 20. firdevs diyor ki:

  Ben seksenlerdeyım işim duaya kaldı bi umut sınavda belkı olur bellı mı olur dıyerek gırdım bende :) bu arada ıkıncı alım var dıyolarlar aslı varmı bılgısı olan yardımcı olabılır mı su beş bin adlıyeye memur alımınınn ıcınde katiplıkde var mı cevap lutfen ?