29
Ara
Yazar: | Okunma: 3.281 | Cevap: 7
Reklam

Ben bu kadar ilgisizliğe şaşırıyorum doğrusu ekim dediler kasım dediler aralık dediler artık bizle dalga geçtiklerini düşünüyorum tamam ters giden bi şeyler olmuş olabilir ama bi açıklama yapılması lazım sabır da bi yere kadar..Bu sınavı bekleyen bu sınava umut bağlayan onca işsiz var acaba bende memur olabilir miyim diye ki onlardan biri de benim şu an o kadar panik halindeyim ki bu işsizliğin ortasında yapamazsam ne olcak diye.. onun için kendimi bu sınava adadım heyecanlamamak için elimden geleni yapıyorum ama bekledikçe heyecanım artıyor ee bu durumda da beddua etmek zorunda kalıyorum bir kaç bin kişi gibi… artık söylenecek bi şey yok galiba sesimiz yeterince duyulmuyor.. öğretmen alıp duruyorlar tamam onu alın ama bizimkisi neden gecikiyor her kurumun alımı açıklandı bi bizimkisi kaldı ceza infaz kurumuna alım genelde bundan sonra açıklanırdı o bile açıklandı bizimkinden hala bi ses yok yeter artık yaa.. arkadaşlar yorumlarınızı eksik etmeyin sesinizi duyurun mutlaka birileri bunları okuyup yerine iletecektir duysunlar ki belki biraz olsun vicdan azabı çekerler bu kadar insanı stres yaptıkları için..

Bu yazı için 7 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Bilgi Alışverişi  Etiketler: , , , , , ,
Bu yazı için 7 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. Arslan dedi ki:

  Bıktırdırlar valla sınavdanda …

 2. Kezban dedi ki:

  Birazcık düşünseler hazırlananları bi açıklama yaparlar

 3. NURAN dedi ki:

  Yakında açıklanacakmış hep yakında zaten 🙁

 4. Kerim dedi ki:

  Geçen alımdada böyle olmuştu ard arda bu bitince açıklanacaktır zaten fazla sıkmayalım canımızı

 5. Of of dedi ki:

  İnşallah ocak ta da açıklanmaz yani dalga geçer gibi.

 6. mehmet dedi ki:

  zabıt katibi alımı gecikti ama her nedense bir açıklama yapmıyorlar.bunlar milleti strese sokuyorlar hiç kimseyi düşünmiyorlar bu gençler işsiz falan demiyorlar milletin umudu böyle şeylere kalmış. ama onların umranda değil biraz bizi de düşünsünler sesimizi duyuralım arkadaşlar

 7. Anonim dedi ki:

  aynen mehmet kardeşim sana katılıyorum ama Allah razı olsun senin gibi ilgili olan binlerce insan olduğu gibi ilgisiz olan da binlerce insan var şaşırıyorum idealleri yok heralde..