T.C.
ÜNYE
ADLİ YARGI  İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
 

 

                     

19 ŞUBAT 2012 PAZAR GÜNÜ YAPILAN SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİPLİĞİ UYGULAMALI SINAVINDA BAŞARILI/BAŞARISIZ OLAN ADAYLARA AİT LİSTE


 


 


 

SIRA NO


 


 

ADAY NO


 


 

ADI


 


 

SOYADI


 

EN SON MEZUN OLDUĞU OKUL


 


 

UYGULAMALI SINAV

(Başarılı/Başarısız)


 


 


 


 


 

1

EMRE

DOĞRU

LİSE

Başarısız


 


 


 

2

MESUT

KUŞCU

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

3

FATİH

MERT

MESLEK LİSESİ

Başarısız


 


 


 

4

ONUR

KULOĞLU

LİSE

Başarısız


 


 


 

5

GAMZE

OKUMUŞ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

6

REYHAN

KARACA

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

7

ÇİĞDEM

GÜL

LİSE

Başarısız


 


 


 

8

GÜLER

ÇELİK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

9

AYFER

ARKAN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL) BİLGİSAYAR

KATILMADI


 


 


 

10

UĞUR

ŞAHİN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

11

FATMA

BULAT

LİSE

Başarısız


 


 


 

12

RAMAZAN

GÜMÜŞ

LİSE

Başarısız


 


 


 

13

MEHMET

İLİŞİK

LİSE

Başarısız


 


 


 

14

HASRET

AYNACI

LİSE

Başarısız


 


 


 

15

YASEMİN

ÜMİT

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

16

AYLİN

TÖNGEL

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

17

MAHMUT

USLUCAN

LİSE

Başarısız


 


 


 

18

YUSUF METİN

KARTAL

LİSE

Başarısız


 


 


 

19

ŞEYMA

YEĞENOĞLU

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

20

ERKAN

GÜÇLÜ

TİCARET LİSESİ

Başarısız


 


 


 

21

SERKAN

ŞEN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

22

İBRAHİM

DURMUŞOĞLU

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

23

SERAP

BIÇAKCI

LİSE

Başarısız


 


 


 

24

BAYRAM

KODAN

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

Başarısız


 


 


 

25

SEMRA

ÇELİKKOL

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

Başarısız


 


 


 

26

MUHAMMED

KESKİN

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

27

ASLIHAN

BELDAĞ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

28

MEHTAP

KOÇ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL) BİLGİSAYAR

BAŞARILI


 


 


 

29

SAKİNE

YARAN

MESLEK LİSESİ

Başarısız


 


 


 

30

GÜLCAN

ARSLAN

LİSE

Başarısız


 


 


 

31

BÜŞRA

HACIEMİNOĞLU

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

32

İSMAİL

ÇELİK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

33

AYŞE

BAYIR

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

34

HAYRİ

OCAKDAN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

35

SAVAŞ

DUMLUPINAR

MESLEK LİSESİ- BİLGİSAYAR

Başarısız


 


 


 

36

VOLKAN

ÖZBEK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

37

RAMİS

UYGUN

LİSE

Başarısız


 


 


 

38

İNCİ

BÖREKCİOĞLU

TİCARET LİSESİ

BAŞARILI


 


 


 

39

ZEKERİYA

ÇETİN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL) BİLGİSAYAR

Başarısız


 


 


 

40

MUAMMER

TÜRK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

41

MUSTAFA

SİVAS

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

42

DAVUT

ŞERİT

MESLEK LİSESİ (4 YIL)

Başarısız


 


 


 

43

SALİHA

TAPCI

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

44

İNCİ

GİDEN

LİSE

Başarısız


 


 


 

45

HABİBE

ORUÇOĞLU

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

46

ENGİN

UYSAL

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

47

TURGAY

YAZICI

LİSE

Başarısız


 


 


 

48

SEBAHATTİN

CÜNLÜ

LİSE

Başarısız


 


 


 

49

KÜBRA

AKTEPE

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

50

İBRAHİM

BATIRLIK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

51

AYTEKİN

KAYA

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

52

ÖMER

YILMAZ

LİSE

Başarısız


 


 


 

53

İSMAİL

ERDOĞAN

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

Başarısız


 


 


 

54

ORHAN

YÜRÜR

LİSE

Başarısız


 


 


 

55

MUSTAFA

UĞURLU

LİSE

Başarısız


 


 


 

56

FATİH

SOBİ

LİSE

Başarısız


 


 


 

57

KÜBRA

ÜNSAL

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

58

MELİHA

TÜRK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

59

GÖKHAN CEM

GÜVENİLİR

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

60

SERPİL

YAVAN

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

61

NEŞE

ASLIHAK

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

Başarısız


 


 


 

62

CUMALİ

ŞAHİN

MESLEK LİSESİ

BAŞARILI


 


 


 

63

ZAKİRE

ALTUNOĞLU

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

64

MURAT

ALTUNALEV

LİSE

Başarısız


 


 


 

65

ZEHRA

AŞCI

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

66

GÖZDE

ZIVALIOĞLU

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

67

ESRA

BELLİCİ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

68

MELEK

GÜNEŞ

LİSE

Başarısız


 


 


 

69

AYŞEGÜL

IŞIK KOÇ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

70

MUHAMMET

EBREM

MESLEK LİSESİ

BAŞARILI


 


 


 

71

TARIK

KEÇELİ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

72

ELİF

ÜRÜTÜK

LİSE

Başarısız


 


 


 

73

DEMET

KARAMAN

LİSE

Başarısız


 


 


 

74

PINAR

MERİÇ

LİSE

Başarısız


 


 


 

75

HÜSEYİN HADİ

SERİNKAYA

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

76

ZEYNEP

DÜNDAR

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

77

HATİCE

ATEŞ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

78

ESRA

YAYGIN

LİSE

Başarısız


 


 


 

79

MEHMET

GÜL

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

80

EDA

YAYLACI

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

81

İHSAN

TANRIVERMİŞ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL) BİLGİSAYAR

KATILMADI


 


 


 

82

ALİ

AKYOL

LİSE

Başarısız


 


 


 

83

TÜLAY

KAYA

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

84

EMİNE

MUSLU

ADALET MESLEK Y.O.

Başarısız


 


 


 

85

EYÜP CAN

YILDIRIM

MESLEK LİSESİ( 4 YIL)

Başarısız


 


 


 

86

LEYLA

BULAT

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

87

YASEMİN

ŞAHİN

TİCARET LİSESİ

BAŞARILI


 


 


 

88

MİYASE

ÖZDEMİR

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

89

YASEMİN

ÇİLOĞLU

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

90

CEMAL

ERGEÇ

LİSE

Başarısız


 


 


 

91

BANU

YAZARKAN

LİSE

Başarısız


 


 


 

92

KÜBRANUR

YALÇIN

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

93

BÜLENT

AÇIKGÖZ

MESLEK LİSESİ

BAŞARILI


 


 


 

94

AYSUN

BALCI

MESLEK LİSESİ

Başarısız


 


 


 

95

EMİNE HATUN

ATILMIŞ

LİSE

Başarısız


 


 


 

96

ELİF

MERT

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

97

YUNUS

DOLMA

LİSE

Başarısız


 


 


 

98

TANER

ŞENEL

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

99

ESENGÜL

GÖKMEN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

100

ŞULE

AYDIN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

101

ÇİĞDEM

KARAŞIN

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

102

ÖZNUR

ARSLAN

LİSE

Başarısız


 


 


 

103

SEMRA

ASLANTÜRK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

104

CANSU

TANER

LİSE

Başarısız


 


 


 

105

ARZU

TÜRKMEN

LİSE

Başarısız


 


 


 

106

MELEK

HAZNEDAR

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

107

HALİL

KURU

MESLEK LİSESİ (4 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

108

NURAY

YÜKSEL

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

109

KENAN

DALGIÇ

YÜK.ÖĞR.(4 YIL) BİLGİSAYAR

Başarısız


 


 


 

110

İBRAHİM

GÜLDÜR

LİSE

Başarısız


 


 


 

111

NESLİHAN

ÖZDEMİR

MESLEK LİSESİ

Başarısız


 


 


 

112

ŞENGÜL

NUHOĞLU

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

113

FADİME

BODUR

YÜK.ÖĞR.(5 YIL)

Başarısız


 


 


 

114

İSMAİL

KIZILOT

MESLEK LİSESİ-BİLGİSAYAR

Başarısız


 


 


 

115

ERCAN

YAVAŞ

MESLEK LİSESİ- BİLGİSAYAR

BAŞARILI


 


 


 

116

ASLI

ARI

TİCARET LİSESİ

BAŞARILI


 


 


 

117

SÜLEYMAN

ATAR

LİSE

KATILMADI


 


 


 

118

SALİHA

DEMİR

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

119

LEYLA

MUTLU KULAÇ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

120

KAAN

İZGÜ

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

121

ZEYNEP PINAR

ALTUN

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

Başarısız


 


 


 

122

ÖZGÜL

ARSLAN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL) BİLGİSAYAR

BAŞARILI


 


 


 

123

MUHAMMET

YAZARKAN

MESLEK LİSESİ

BAŞARILI


 


 


 

124

MUHAMMED AY

KARTAL

LİSE

Başarısız


 


 


 

125

TUĞBA

AK

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

Başarısız


 


 


 

126

DERYA

GÜNEŞ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL) BİLGİSAYAR

BAŞARILI


 


 


 

127

EDA

OCAK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

128

HÜMEYRA ELİF

ÇELİK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

129

YUSUF

ZOROĞLU

MESLEK LİSESİ

Başarısız


 


 


 

130

İBRAHİM

ALTAYLI

MESLEK LİSESİ (4 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

131

ERCAN

BAYAK

MESLEK LİSESİ- BİLGİSAYAR

Başarısız


 


 


 

132

SEMRA

GÜNAY

YÜK.ÖĞR.(2 YIL) BİLGİSAYAR

BAŞARILI


 


 


 

133

HAKAN

KIRAN

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

Başarısız


 


 


 

134

DENİZ

BEŞLİOĞLU

MESLEK LİSESİ

BAŞARILI


 


 


 

135

GÜLCAN

ÇON

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

136

BARIŞ

AYKAÇ

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

Başarısız


 


 


 

137

ŞEYMA

TANDOĞAN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

138

DENİZ

BAYRAKTAR

MESLEK LİSESİ

BAŞARILI


 


 


 

139

OSMAN

GÖREN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

140

SERAP

TAŞEZEN

LİSE

Başarısız


 


 


 

141

ORHAN

KAYMAKCI

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

142

FERHAT

ÇETİNKAYA

TİCARET LİSESİ

Başarısız


 


 


 

143

FETHULLAH

SARI

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

144

FADİME

KARTLI

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

KATILMADI


 


 


 

145

ELİF

TELLİYAZAR

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

146

TAHA TUĞRUL

TOMBAŞ

LİSE

Başarısız


 


 


 

147

ESRA NUR

OLGUN

MESLEK LİSESİ (4 YIL)

Başarısız


 


 


 

148

KÜBRA

AZAKLI

YÜK.ÖĞR.(2 YIL) BİLGİSAYAR

KATILMADI


 


 


 

149

NAGEHAN

GÜL

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

150

NURCAN

ALPYAĞAL

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

151

RIDVAN

ÖZKAN

MESLEK LİSESİ

Başarısız


 


 


 

152

FAHRİYE

YÜCEL

LİSE

Başarısız


 


 


 

153

SÜLEYMAN SAMİ

KARATAŞ

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

KATILMADI


 


 


 

154

SERDAĞ

KEKLİK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

155

BÜNYAMİN

AÇIKSÖZ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

156

İSMAİL

ATAR

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

157

OKTAY SERHAT

ALEMDAROĞLU

LİSE

Başarısız


 


 


 

158

NURULLAH

KAYMAK

LİSE

Başarısız


 


 


 

159

ADNAN

OCAK

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

160

AYŞE

YILMAZ

LİSE

Başarısız


 


 


 

161

SONGÜL

DOĞAN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

162

KÜBRA

EFENDİOĞLU

LİSE

Başarısız


 


 


 

163

AYŞEGÜL

GÜNEY

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

KATILMADI


 


 


 

164

ŞEVKİ

KURU

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

165

MURAT

KURU

LİSE

BAŞARILI


 


 


 

166

HARUN

MANTAR

MESLEK LİSESİ

KATILMADI


 


 


 

167

ÖZLEM

YABUL

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

Başarısız


 


 


 

168

NERİMAN

KÜÇÜKKAYA

LİSE

Başarısız


 


 


 

169

CEMİLE

EKİZ

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

170

MENŞURE RAVZA

ASLAN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

171

HARUN

YALIN

LİSE

KATILMADI


 


 


 

172

SERTAÇ

BİÇİM

LİSE

Başarısız


 


 


 

173

MELEK

ÖNGEN

YÜK.ÖĞR.(4 YIL)

Başarısız


 


 


 

174

GÜL

AKSU

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

BAŞARILI


 


 


 

175

MÜCAHİT

GÜRLER

LİSE

Başarısız


 


 


 

176

ELİF

ŞEN

YÜK.ÖĞR.(2 YIL)

Başarısız


 


 


 

177

KENAN

KOÇ

YÜK.ÖĞR.(4YIL)

KATILMADI


 


 


 

178

MUSTAFA İSLAM

BAYRAKTAR

LİSE

Başarısız


 


 


 

19/02/2012 SAAT: 19:25


 

Komisyon Başkanı Komisyon Üyesi Komisyon Üyesi Yazı İşleri Müdürü

Mehmet ERASLAN 38470 Lütfi DURSUN 38214 Gülcan ÇAKIR KAYA 41953 Naim ŞEKER 84069



 

NOT:

1- İsimlerinin karşısına “BAŞARILI” yazan adaylar 90 ve daha fazla kelime yanlışsız yazdığından UYGULAMALI SINAVDA BAŞARILI OLMUŞ VE SÖZLÜ SINAVA KATILMAYA HAK KAZANMIŞLARDIR.

2- Uygulamalı sınavda başarılı olan adayların sözlü sınavı 26 ŞUBAT 2012 PAZAR günü saat :09.00’dan itibaren Komisyonumuzca yapılacaktır.

3- UYGULAMALI SINAVDA BAŞARILI OLAN ADAYLARIN, 20/02/2012 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR 2 ADET GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI FORMUNU DOLDURARAK, 2 ADET ADLİ SİCİL BELGESİ İLE BİRLİKTE KOMİSYONUMUZ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE ELDEN TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

İLGİLİLERE İLANEN DUYRULUR.