Reklam

Arkadaşlar Sözleşmeli Cezaevi Katiplerinin Kar Payı ve Mesai Ücreti Hakkında hakkında net bilgisi olan varmı ? bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Mesai ücreti alıyormuyuz, alıyorsak ne kadar mesai ücreti alıyoruz ? Cezaevi katipliğinde mesaiye kalınıncamı ücret alınıyor, yoksa sabit bir mesai ücretimi var ?

Bu yazı için 45 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Soru Cevap  Etiketler: , ,
Bu yazı için 45 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. FATMA dedi ki:

  SİZ HANGİ ADLİYEDE ÇALISIYORSUNUZ BEN SUAN CEZAEVI KATIPLIĞINE BASVURU YAPICAM O KADAR YORUM OKUDUM KI ŞU AN TEREDDÜT EDİYORUM LÜTFEN CEVAP YAZIN:(
  merve diyorki:

  vallahi rahatsınız adliye yerine cezaevinde çalışmak isterdim burası çok yoğun mesainde oluyor savcılıkta olunca otopsinde oluyor nöbetinde oluyor aklı olan cezaevi sınavını kazansın…

 2. FATMA dedi ki:

  BENDE CEZAEVINE BASVURU YAPICAM ARKADASIM MAAS NE KADAR YAZABILIR MISIN BIR DE MESAI VAR MI BIR DE ÇALISMA ORTAMI HAKKINDA BILGI YAZARTSAN ÇOK SEVINIRIM TESEKKURLERRecep ÖZLER diyorki:

  Ayşe sen hangi ildesin? nerde çalışıyorsun… bende adliyeyi çok istiyordum ama adliyeden çok daha rahat bizim işimiz.. Hangi cezaevi ve hangi ildesin sen ?

 3. FATMA dedi ki:

  ARKADASLAR BENDE BASVURU YAPCAM ISTANBUL KADIN KAPALI CEZA EVINE BAKIRKOY DE MESAI YONUNDEN RAHAT MI BILGI IÇIN TEŞEKKURLERRecep ÖZLER diyorki:

  merve habercini hep 17:30′da kapatıyorsun ama ))) Ayşe kahrolmak yerine şükretmek lazım bence… Merve sende şikayet etme daha fazla )) ama merveye katılmamak da elde değil.. iş yükü bakımından bu güne kadar adliye katiplerinden duyduklarıma göre çok çok daha rahatız… cezaevi katiplerinin ihtiyacı olan tek şey sadece biraz dikkat.. çok hızlı olmamıza gerek yok.. dikkat lazım…

 4. FATMA dedi ki:

  KESINLIKLE BU SORUNUN CEVABINI BENDE ÇOK MERAK EDIYORUMcapanoglu. diyorki:

  arkadaşlar konu başlığını dikkatli okuyunuz lütfen!!!
  CEZAEVİ KATİPLİĞİ Mİ İYİ, YOKSA ADLİYE KATİPLİĞİ Mİ İYİ diye birşey yazmıyor. eğer bunu tartışmak istiyorsanız böyle bir başlık açın ve orada tartışın.
  saygılarımla…

 5. Ollie dedi ki:

  Satt faktisk i går og lurte på hva du kom til å ha som innlegg og tippet på Gamle Bergen! Hehe! Men Gaelaheugmn var jo genialt å ha med det også! Denne gangen er det faktisk steder som er kjent for meg også! Yuhuu!! Flotte innlegg som alltid!! Ønsker deg en strålende helg!!