06
Oca
Yazar: | Okunma: 42.121 | Cevap: 201
Reklam

Gereksiz ve tekrar niteliğinde yazılmış mesajları, hakaret, tehdit ve küfür içerikli yorumları bu başlık altından bildirebilirsiniz.

Şikayet edilen içerikler siteden kaldırılacaktır ve kuralları ihlal eden üye siteden BANLANACAKTIR.

Kaldırılmasını istediğiniz yorum veya mesajın linkini, mesajınbulunduğu sayfayı ve yorumu yazan kişinin adını belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bu yazı için 201 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Yardım - Site
Bu yazı için 201 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. ayhan dedi ki:

  concon isimli yorumcunun siteden kaldırılmasını

 2. ayhan dedi ki:

  katipler.Net/On-Parmak *** concon yorumunun kaldırılmasını istiyorum

 3. Editör Editör dedi ki:

  Bildirim için teşekkürler yorum kaldırıldı.

 4. angel dedi ki:

  sayın site yöneticileri, on parmak çalışma sayfanızda çalışmaya çalışıyorm, yalnız son zamanlarda insanlar iyice suyunu çıkardı, birileri çok garip şekilde müthiş skorlar alıyor, birileri seviyesizce karışılık veriyor, bir başka aklı havada olanlarda aşk ı ilan ediyor, lütfen bu duruma en kısa zamanda müdahale ederseniz sevinirim, artık yeter diyorum…

 5. Editör Editör dedi ki:

  angel arkadaşım haklısın ama yapacak çok fazla bir şey yok, metinler bilinen metinler olduğu için bi çok kişi hile yoluna başvuruyor normal yazmak yerine, belirli aralıklarla bi kaç günde bir skorlar temizleniyer. Böyle giderse rahatsız edici yazılar yazanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağız bir üst katımızda bulunan c. savcılığına.

 6. nil dedi ki:

  merhabalar
  klavye sınavında en az ne kadar kelime yazmamız gerekiyor 1 dakidada. ben burdaki on parmak çalışma sayfasında yazıyorum. fakat 50 kelimeyi bile geçemedim. girebilmem için ne kadar yapmam gerekir bilgilendirirseniz çok sevinirim.

 7. Editör Editör dedi ki:

  3 dakikada doğru 90 kelime yazmanız gerekiyor.

 8. zined dedi ki:

  sayın site yöneticileri içişleri bakanlığıyla ilgil bir memur alımı ilanı okumuştum sitenizde o kaldırdı mı acaba ulaşamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 9. Editör Editör dedi ki:

  Üst başlıktaki arama butonundan arama yapabilirsiniz. Eklenen ilanlar silinmemektedir.

 10. Anonim dedi ki:

  editör sana ulaşmam lazım nerden ulaşabilirim yorumlarımla ilgili bir sıkıntı var

 11. Editör Editör dedi ki:

  katipler.net@gmail.com mail atabilirsiniz.

 12. Anonim dedi ki:

  sayın editör insanlarınyorumları birbirine karışmış benimyorumlarım perikızına peri kınınyorumları bana demetin yorumlrı marpueze naza vs vs isminüstüne tıklıyorum bana ait olmayan bir sürü yorum var arkadaşlarımsoruyor birkaç kişi olarakmı yazıyorsun
  sitedeki arkadaşlarımın saygılarını yitirmek istemiyorm bir arkadaşım farketti ve beni uyardı bana inanıp inanmadığını da bilmiyorum lütfen kontrolü ele alın ve bu karışıklığı düzeltin aksi takdirde 2010 zabıt katipliği alımıvarmı sayfasında bukarışıklığın sizden kaynaklı olduğunu açıklayın şu an mahcup durumdayım özür bekliyorum lütfen…

 13. Editör Editör dedi ki:

  Anonim nicki ile yazan farklı ip ler var. Ve isme tıklandığı zaman ilk başta o kişinin yorumları, aşağı sayfada ise son bulunduğunuz sayfadaki yorumlar sıralanır. Karışma teknik olarak söz konusu değil.

 14. dacer dedi ki:

  sayın editor son eklenenler sayfasında 3 dakikalık metinlerde 138 yazmama rağmen ismimi göremiyorum lütfen eklermisiniz beni de oraya teşekkürler

 15. mert dedi ki:

  merhaba, 3 dakikalık deneme on parmak yazacağım. fakat google reklamları yazının bir kısmını örtüyor. İlgilenirseniz memnun kalırım şimdiden teşekkürler 🙂

 16. adem dedi ki:

  merhaba, ben sitede yeni olduğum için birkaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim. lisede ve önlisans üni de bilgisayar ve on parmak dersleri almıştım transkripte belgelersem katiplik sınavına girebilirmiyim yoksa tekrar bi bilgisayar işletmenliği sertifikası mı gerekiyor. 76 civarı bi puan alacağım 2010 kpss önlisanstan girdim. 147 kelime sıfır hata ile yazıyorum, çok zorlarsam 189 kelime 6 hata ile yazıyorum İzmir, Antalya, Ankara veya başka bi yere atanma şansım nedir? Birde ben ankarada oturuyorum izmir için birde izmirde mi sınava girmem gerekiyor?

 17. melih dedi ki:

  Liste yerine
  …. – …. aralıkta yazanlar yavaş
  …. – …. aralıkta yazanlar normal
  …. – …. aralıkta yazanlar iyi
  …. – …. aralıkta yazanlar çok iyi

  gibi bi yazı olsa daha iyi olur gibi….

 18. cezaevi katibi dedi ki:

  Cezaevi Katibi Adliye katibi aynı kriterlerle sınavı kazanıp Cezaevinde göreve başlayan aynı işleri yapan Fiziki ortama olarak Adliyeden daha kötü durumda olan ve Adliye Katibine göre aylık 500 TL daha az alan ve sesini duyuramayan hakları verilmemiş memurlardır.

 19. papatya88 dedi ki:

  benim sorunum şu ben onparmak çalışmak istiyorum ama yazı metnini hiç görmedim. bi yerde bi yanlışlık yapıyorum ma nedir bulamadım. biri bana bu onparmak testini nasıl yapacağımı anlatabilir mi?

 20. gamzee_44 dedi ki:

  klavyeye bakarak iki parmakla 99 yazıyorum klavyeye bakmamak için ne yapmalıyım??

1 2 3 7
Hemen Yorum Yap