06
Jan
Yazar: | Okunma: 35.854 | Cevap: 201
Reklam

Gereksiz ve tekrar niteliğinde yazılmış mesajları, hakaret, tehdit ve küfür içerikli yorumları bu başlık altından bildirebilirsiniz.

Şikayet edilen içerikler siteden kaldırılacaktır ve kuralları ihlal eden üye siteden BANLANACAKTIR.

Kaldırılmasını istediğiniz yorum veya mesajın linkini, mesajınbulunduğu sayfayı ve yorumu yazan kişinin adını belirtmeniz yeterli olacaktır.


Dikkat: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları saklıdır. Yazıların tamamen veya kısmen kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. İhlal eden siteler ve yöneticileri hakkında Ankara C. Başsavcılığında yasal takip başlatılmaktadır.


Bu yazı için 201 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Yardım - Site
Bu yazı için 201 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. ayhan says:

  concon isimli yorumcunun siteden kaldırılmasını

 2. Editör Editör says:

  Yorum bulunduğu linki belirtirseniz gereken yapılacaktır.

  Adres çubuğundan kopyalayın ” http://katipler.net/sikayet-spam-bildirme.html ” bu şekilde yorumun bulunduğu linki.

 3. ayhan says:

  katipler.Net/On-Parmak *** concon yorumunun kaldırılmasını istiyorum

 4. Editör Editör says:

  Bildirim için teşekkürler yorum kaldırıldı.

 5. angel says:

  sayın site yöneticileri, on parmak çalışma sayfanızda çalışmaya çalışıyorm, yalnız son zamanlarda insanlar iyice suyunu çıkardı, birileri çok garip şekilde müthiş skorlar alıyor, birileri seviyesizce karışılık veriyor, bir başka aklı havada olanlarda aşk ı ilan ediyor, lütfen bu duruma en kısa zamanda müdahale ederseniz sevinirim, artık yeter diyorum…

 6. Editör Editör says:

  angel arkadaşım haklısın ama yapacak çok fazla bir şey yok, metinler bilinen metinler olduğu için bi çok kişi hile yoluna başvuruyor normal yazmak yerine, belirli aralıklarla bi kaç günde bir skorlar temizleniyer. Böyle giderse rahatsız edici yazılar yazanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağız bir üst katımızda bulunan c. savcılığına.

 7. nil says:

  merhabalar
  klavye sınavında en az ne kadar kelime yazmamız gerekiyor 1 dakidada. ben burdaki on parmak çalışma sayfasında yazıyorum. fakat 50 kelimeyi bile geçemedim. girebilmem için ne kadar yapmam gerekir bilgilendirirseniz çok sevinirim.

 8. Editör Editör says:

  3 dakikada doğru 90 kelime yazmanız gerekiyor.

 9. zined says:

  sayın site yöneticileri içişleri bakanlığıyla ilgil bir memur alımı ilanı okumuştum sitenizde o kaldırdı mı acaba ulaşamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 10. Editör Editör says:

  Üst başlıktaki arama butonundan arama yapabilirsiniz. Eklenen ilanlar silinmemektedir.

 11. Anonim says:

  editör sana ulaşmam lazım nerden ulaşabilirim yorumlarımla ilgili bir sıkıntı var

 12. Editör Editör says:

  katipler.net@gmail.com mail atabilirsiniz.

 13. Anonim says:

  sayın editör insanlarınyorumları birbirine karışmış benimyorumlarım perikızına peri kınınyorumları bana demetin yorumlrı marpueze naza vs vs isminüstüne tıklıyorum bana ait olmayan bir sürü yorum var arkadaşlarımsoruyor birkaç kişi olarakmı yazıyorsun
  sitedeki arkadaşlarımın saygılarını yitirmek istemiyorm bir arkadaşım farketti ve beni uyardı bana inanıp inanmadığını da bilmiyorum lütfen kontrolü ele alın ve bu karışıklığı düzeltin aksi takdirde 2010 zabıt katipliği alımıvarmı sayfasında bukarışıklığın sizden kaynaklı olduğunu açıklayın şu an mahcup durumdayım özür bekliyorum lütfen…

 14. Editör Editör says:

  Anonim nicki ile yazan farklı ip ler var. Ve isme tıklandığı zaman ilk başta o kişinin yorumları, aşağı sayfada ise son bulunduğunuz sayfadaki yorumlar sıralanır. Karışma teknik olarak söz konusu değil.

 15. dacer says:

  sayın editor son eklenenler sayfasında 3 dakikalık metinlerde 138 yazmama rağmen ismimi göremiyorum lütfen eklermisiniz beni de oraya teşekkürler

 16. mert says:

  merhaba, 3 dakikalık deneme on parmak yazacağım. fakat google reklamları yazının bir kısmını örtüyor. İlgilenirseniz memnun kalırım şimdiden teşekkürler :)

 17. adem says:

  merhaba, ben sitede yeni olduğum için birkaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim. lisede ve önlisans üni de bilgisayar ve on parmak dersleri almıştım transkripte belgelersem katiplik sınavına girebilirmiyim yoksa tekrar bi bilgisayar işletmenliği sertifikası mı gerekiyor. 76 civarı bi puan alacağım 2010 kpss önlisanstan girdim. 147 kelime sıfır hata ile yazıyorum, çok zorlarsam 189 kelime 6 hata ile yazıyorum İzmir, Antalya, Ankara veya başka bi yere atanma şansım nedir? Birde ben ankarada oturuyorum izmir için birde izmirde mi sınava girmem gerekiyor?

 18. melih says:

  http://katipler.net/on-parmak/index.php?dk=1&id=

  Listedekilerin birçoğu hile yapıyor. Hile yapıldığının kanıtıda listenin 1.sırasında olanı benim yapmış olmam. “http://katipler.net/on-parmak/index.php?dk=1&id=” bunu bilmeyen birçok arkadaşımız kendine olan güvenini kaybediyor. Uygulamalar çok güzel heleki daktilografi kitabından örnekler vermişsiniz o çok daha güzel. Engelleyemiyorsanız listeyi kaldırmanız çok daha doğru olacaktır.

  Tabi karar sizin…. Saygılar…..

 19. melih says:

  Liste yerine
  …. – …. aralıkta yazanlar yavaş
  …. – …. aralıkta yazanlar normal
  …. – …. aralıkta yazanlar iyi
  …. – …. aralıkta yazanlar çok iyi

  gibi bi yazı olsa daha iyi olur gibi….

 20. cezaevi katibi says:

  Cezaevi Katibi Adliye katibi aynı kriterlerle sınavı kazanıp Cezaevinde göreve başlayan aynı işleri yapan Fiziki ortama olarak Adliyeden daha kötü durumda olan ve Adliye Katibine göre aylık 500 TL daha az alan ve sesini duyuramayan hakları verilmemiş memurlardır.