01
Mar
Yazar: | Okunma: 6.127 | Cevap: 5
Reklam

Kırklareli adliyesine gecen yıllarda yedekler alım olmuş mu bilgisi olan var mı?

Bu yazı için 5 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Soru Cevap  Etiketler: ,
Bu yazı için 5 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. haha dedi ki:

  YEDEK ADAYLARI BİR YIL İÇERİSİNDE BAKANLIK İHTİYACI OLDUKÇA ÇAĞIRMASI LAZIM DEĞİL Mİ ? BUNUN İÇİN BİMERE BAŞBAKANLIK İSTEĞE YAZ BİR HAFTA YA KALMAZ KONUYLA İLGİLİ BİLGİ VERİRLER.

  SAYGILAR

 2. inci dedi ki:

  duyduğumuz kadarıyla geçen yıl 2 yedek alınmış..ne kadar doğru bilmiyoruz..umarım bu yılda çağırırlar..

 3. çiçek laleli dedi ki:

  Yedek arkadaşlar şu dilekçeyi herkes kendine göre değiştirip pgm @adalet . gov .tr adresine mail yoluyla ve ADALET BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DİKKATİNE KIZILAY / ANKARA adresinede posta yolu ile yollasın lütfen

  ADALET BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
  ANKARA …./…./2012

  ….. Tarihinde Adalet Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde yapılan sözleşmeli zabıt katipliği sınavına katılmak üzere İstanbul Adliyesine başvurdum. 18 Şubat 2012 tarihinde yapılan uygulamalı sınavı başarıyla geçerek sözlü sınava katılmaya hak kazandım. 25 şubat 2012 tarihinde yapılan sözlü sınav sonucunda ise yedeklere kaldım.

  273 Asil, 91 yedek adayın bulunduğu İstanbul Adliyesi’nde büyük bir eleman ihtiyacı olduğu herkes tarafından bilinmektedir ki yeni sınav hazırlıkları başlatılmıştır. Geçen senelerde takribi 46 yedek alınırken bu yıl 91 yedek arasından sadece 8 yedek alınmıştır. Geriye kalan 83 yedeğin kazanılmış hakkı bulunurken yeni bir sınav hazırlığına başlanması biz yedek zabıt katip adaylarını mağdur etmiştir.

  İlgililerin gerekli müdahaleyi yaparak mağduriyetimizin giderilmesini ve adliyelerdeki eleman ihtiyacı açığının yeni yapılacak sınavdan önce biz yedek zabıt katipleri ile kapatılması talebimizi bilgilerinize sunar, gereğinin yapılmasını arz ederiz.
  Saygılarımla,

  Açık Kimliği:

  T.C. Kimlik No:……………………………………………………………..
  Soyadı : ……………………………………………………………..
  Adı : ……………………………………………………………..
  Baba Adı : ……………………………………………………………..
  Ana Adı : ……………………………………………………………..
  Doğum Yeri: ……………………………………………………………..
  Doğum Tarihi: …………………………………………………………..

 4. domino39 dedi ki:

  Kırklareli ve çevre ilçelerde sınava giren arkadaslar,biraz bilgi alabilir miyim sizden? Metin imlalı mı soruluyor,imlasız mı? Ayrıca sözlü mülakatta cok sıkıyorlar mı?

 5. hasan dedi ki:

  arkadaşlar bimere ve Akime yani ak parti iletişime bu konu hakkında bilgi verin bizler verdik sayımız biraz fazla olsun. bir dahaki sınava kadar bizlerden alım olsun. boş kontenjanlara yedekte olsak kazanılmış bir sonuç var. destek verin arkadaşlar kendimiz için. her yıl alım oluyor ama her yılda alımdan sonra onlarca boş kontenjan oluyor. duymayanlara söyleyin bimer ve akim bizim için yardım olabilir. tekrar başa dönmeyelim tekrar kpss istemiyoruz.