Reklam

Katiplik sınavında 90 kelime barajını geçen sayısı yeterli değil yani boş kadro kaldı sizce bundan sonra boş kalan kadro için nasıl bir yol izlenebilir? eğer ki 90 altında ilk yazan kişi diyorsanız bence olmaz  çünkü 90 baraj ve değerlendirmede mutlak değerlendirme bağıl değerlendirme diye ilanetselerdi olurdu. Sizce şimdi nasıl bir yol izlemek lazım ?  Sınav tekrar açılır mı ? Yoksa  o kadro boş olarak devam mı eder ?

Bu yazı için 12 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Bilgi Alışverişi  Etiketler: , ,
Bu yazı için 12 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. 333 dedi ki:

  bence öbür sınavda kazanan yedekleri çağırabilirler ya da yakın zamanda sadece o ilçeye özel sınav açabilirler :))) onlarda çare tükenmez yani

 2. buseeee dedi ki:

  selam arkadaşlar. kandiliniz mübarek olsun. bir duyumuma göre başka illerden yedekte kalanları çağırıyorlarmış, böyle bir durum olursa yani. sadece bir duyum paylaşmak istedim.

 3. aslı dedi ki:

  çevre illerde yedeğe kalanlar alınıyo diye biliyorum. antalyada her yıl oluyomuş hatta 😀 ben kazanamazsam bi sonraki mülakata antalyada girmeyi düşünüyorum.

 4. katipadayı dedi ki:

  arkadaşlar bende yedeklerde ilk 3.ncüyüm acaba şansım varmı

 5. katipadayı dedi ki:

  yaa acaba bu yedeklerin durum ne olacakk????

 6. gülcan dedi ki:

  bazı iller kimin kaç yazdığını açıklamadı arkadaşlar.bundan şu çıkar 90 yazamayanlar da mülakata girmiş olabilir bugün. bu konuda bilginiz varmı? lütfen bu konuyu araştıralım.neden bazı iller açıklarken bazıları sadece mülakata gireceklerin ismini yayınladı.kimi kime şikayet edelim bilmiyorum.

 7. kısmetsiz dedi ki:

  bizde de cezaevi zabıt katipliğinde açıklamamışlardı sadece kazananların listesini yayınladılar sonradan öğrendik ki alınacak kişi zaten belliymiş ankaradan gelmiş vatandaş milletin ekmeğiyle oynadılar resmen

 8. Süleyman dedi ki:

  sevgili gülcan bu mümkün değil çünkü geçemeyen bi kişi mülakatıda geçti diyelim sonunda bütün evraklar ankaraya gidecek sınavda yazdıgı metinde dahil orda incelemeden geçecek eger oluru alırsa sonra işe başlicak o yüzden bu mümkün değil… sınavdan sonra da uzun bi süre işe başlanılamamasının sebebide bu arşiv araştırmasıdır

 9. kadir dedi ki:

  evet süleymen çok haklsın çünkü sınavdan sonra yazdığın metin üstüne isim soy isim imza atıyorsun metinler ankaraya gönderiliyor.torpilin odar oynayacağını zannetmiyorum.

 10. eda dedi ki:

  bu doksan kelimeyi geçemeyen hangi il böyle bişey olması imkansız gibi hangi metin çıktı ki

 11. buse dedi ki:

  hapı yutar… 🙂

 12. katipadayı dedi ki:

  vallahi olur mu olur belki adamın ankarada da dayısı vardır… 🙂 burada dayısı olanın orada da dayısı olabilir yani .