29
Ara
Yazar: | Okunma: 24.926 | Cevap: 87
Reklam

ADALET BAKANI ERGIN HATAY'DASitemize gelen binlerce mesaj neticesinde katip alımı ile ilgili bakanlıkla yazışma yapılmış olup, gelen cevap aşağıdaki şekildedir ;

Gönderen:  adalet.gov.tr

” Zabıt katibi dahil Bakanlığımızca yapılacak personel alımına ilişkin
çalışmalar devam etmektedir. Sonuçlandırılması halinde konu
Bakanlığımızın www.adalet.gov.tr internet adresinde ve mutat vasıtalarla
ilân edilecek olup, söz konusu ilânların takip edilmesi gerektiği, tahmini
bir tarih verilmesinin söz konusu olmadığı hususunda;
Bilgi edinmeniz  rica olunur. “

Gelen cevap bu şekilde bir tarih vermiyorlar ama genel ön görü ceza evlerine memur alımı yapıldıktan sonra ilanın verileceği yönünde.

Bu yazı için 87 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Bilgi Alışverişi, Duyurular, Katip Alımları  Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Bu yazı için 87 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. Nermin dedi ki:

  Ne olur yani biraz hızlı çalışsalar yada geciktirmeseler yani binlerce kişi bekliyor işsiz 🙁

 2. Salim dedi ki:

  Yani yakında alım çalışıyorlarmış 🙂

 3. Katip Ankara dedi ki:

  Arkadaşlar canınızı sıkmayın her alım döneminde aynısı olur hep gecikir ama alacaklar elbet 1 hafta yada 1 ay sonra.

 4. Hatice dedi ki:

  Tarih verselerdi şaşardım zaten

 5. Tunç dedi ki:

  Can sıkanlar sınavda kaybetme ihtimaliniz yüksektir takmayın çalışmaya devam edin…..

 6. melike dedi ki:

  arkadaşlar bu sınava kayıt filan varmı yaa su ab11 yapanlar nerden kendini kayıt ettirdi bende yarışmaya katılmak istiyorum da;?

 7. seryur dedi ki:

  süper uyamadığnız belli ettiniz sonunda sözümü geri aldım çok tşk

 8. Anonim dedi ki:

  bu sınav 2 ay sonra anca olur yazın söylenen şey ekim kasım dı sonra aralık hala çalışıyorlar maşallah ne hız bu ve tarih de vermiyorlar asıl ben buna şaşırdım tarih verip de o tarihte sınavın yapılmamasını bekliyordum ama hayrett…

 9. celinsu dedi ki:

  ne çalışmaymış ya bu çalış çalış aylardır bitiremediler.neyse hiç olmazsa zahmet edip bi açıklama yapmışlar buna da şükür..herkese bol şanslar arkadaşlar….

 10. pink_grafik dedi ki:

  arkadaşlar bencede sakin olalım sakince çalışmaya devam edelim stresle biryere varamıyoruz cezaevleri için bir sınav açıklandı girelim arkasından açıklanacaktır ben mayısa kalır diye tahmin ediyorum kalırsada beklicez erken olursada sürpriz olur
  sabır arkadaşlar sabır durmaksızın çalışmaya devam kolay gelsin herkeze

 11. katip80 dedi ki:

  inşallah alınacak geç olsun güç olmasın da ümidinizi tüketmeyin arkadaşlar hepinize başarılar

 12. gülşen dedi ki:

  ya ama çalış çalış nereye kadar. Doğru dürüst bir tarih de vermiyorlar. Valla benim hevesim kalmadı çalışmaya

 13. Anonim dedi ki:

  1- Adlî ve idarî yargıda çalıştırılmak üzere; EK-1 listede yeri, sayısı, unvanı ve niteliği belirtilen, 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” ile bu esaslarda değişiklik yapan 29/3/2009 tarihli ve 27184 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Bakanlar Kurulu Kararının 4 üncü maddesine göre, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca, ilk defa istihdam edilmek üzere 2178 sözleşmeli zabıt katibi pozisyonuna, adalet komisyonlarınca yapılacak uygulamalı ve sözlü sınav sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun 114/1-a/1 inci bendinde yer alanlara öncelik tanımak kaydıyla personel alınacaktır.

  2) Adalet komisyonlarınca yapılacak uygulamalı sınav ve sözlü sınava, 2008 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavlarında (KPSS-2008), lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden 70 ve daha yukarı puan alanlar başvurabilecektir. Başvuruda bulunacakların Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 5 ve 6 ncı maddelerinde yazılı olan aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir.

  I) Genel Şartlar:

  a) Türk vatandaşı olmak,

  b) İlk defa atanacaklar için, başvurunun son günü olan 08/02/2010 tarihinde 657 sayılı Kanunun 40 ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak ve merkezî sınav tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak,

  c) Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

  d) 657 sayılı Kanunun değişik 48/1-A/5 bendinde sayılan suçlardan mahkûm olmamak.

  e) 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

  f) Kamu haklarından mahrum olmamak.

  g) Arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

  II) Özel Şartlar:

  a) Fakülte veya yüksekokulların bilgisayar bölümü, adalet meslek yüksekokulları, meslek yüksekokullarının adalet bölümü, adalet meslek lisesi veya diğer lise ya da dengi okulların ticaret veya bilgisayar bölümlerinden mezun olmak. (Bu maddede sayılan öğretim kurumlarından mezun olanlardan veya örgün eğitim yoluyla verilen bilgisayar ya da daktilografi dersini başarıyla tamamladığını resmi olarak belgeleyenlerden daktilo veya bilgisayar sertifikası istenmeyecektir.)

  b) Yukarıda sayılanlar dışında, en az lise veya dengi okul mezunu olup, en son başvuru tarihi itibariyle Millî Eğitim Bakanlığınca onaylı veya kamu kurum ve kuruluşlarınca düzenlenen kurslar sonucu verilen daktilo ya da bilgisayar sertifikasına sahip olmak.

  c) Meslek liselerinde okutulan ve Bakanlıkça tüm komisyonlara gönderilmiş olan daktilografi ders kitabından seçilip yazılı olarak verilen bir metinden daktilo veya bilgisayar ile (ilgilinin tercihine göre F ya da Q klavye kullanılabilecektir) üç dakikada yanlışsız, vuruş hesabı yapılmadan en az doksan kelime yazmak. (Bu şartın varlığı ilgili adalet komisyonlarınca yapılacak uygulama ile tespit edilecek olup, vuruş hesabı yapılmadan üç dakikada yanlışsız olarak en az doksan kelime yazamayan adaylar sözlü sınava alınmayacaklardır.

  Adayların uygulama sınavında yanlışsız olarak en az doksan kelime yazıp yazamadıkları tespit edilirken; verilen metne sadık kalınıp kalınmadığı, metnin anlam bütünlüğünün korunup korunmadığı, yazı içerisinde kelime ve cümle tekrarları olup olmadığı göz önünde bulundurulacağından bu hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.)

  3) Başvuru yeri ve şekli:

  Başvuruların sınavın yapılacağı adalet komisyonu başkanlıklarına veya buralara gönderilmek üzere mahallî Cumhuriyet başsavcılıklarına yapılması gerekmektedir. Mahallî Cumhuriyet başsavcılıklarına yapılan başvurulara ilişkin evrak, masrafı ilgilisinden alınmak suretiyle aynı gün acele posta servisi (APS) ile ilgili adalet komisyonu başkanlığına gönderilecektir. Posta ile veya diğer iletişim araçlarıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. (Sınav başvuruları adalet komisyonu bazında yapılacaktır. Ancak, atanmaya hak kazanan adaylar adalet komisyonlarınca Ek-1 listede gösterilen merkez ya da mülhakat adliyelerinden birinde görevlendirilebileceklerdir.)

  Sözleşmeli zabıt kâtipliği için, adaylar yalnızca bir adalet komisyonunun yapacağı sınava müracaat edebileceklerdir. Bu nedenle; birden fazla komisyona başvurulması durumunda başvurular geçersiz sayılacak, bu şekilde sınava girenler kazanmış olsalar dahi atamaları yapılmayacaktır.

  4) Başvuru tarihi: Başvurular 21 Ocak 2010 Perşembe günü başlayıp, 08 Şubat 2010 Pazartesi günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

  5) Sınav yeri: İlgili adalet komisyonları olup, sınav giriş belgeleri adalet komisyonu başkanlıklarından alınacaktır.

  6) Uygulama sınav tarihi ve saati: 20 Şubat 2010 Cumartesi günü, saat 09:00’da adayların daktilo veya bilgisayar ile vuruş hesabı yapılmadan üç dakikada yanlışsız olarak en az doksan kelime yazıp yazamadıklarının tespiti için uygulama sınavı yapılacaktır. Belirtilen günde uygulama sınavının bitirilememesi halinde takip eden günlerde sınava devam edilecektir.

  7) Sözlü sınav tarihi ve saati: 27 Şubat 2010 Cumartesi günü saat 09:00’da Yönetmeliğin 14 üncü maddesine göre adaylar sözlü sınava alınacaklardır. Belirtilen günde sözlü sınavın bitirilememesi halinde takip eden günlerde sınava devam edilecektir.

  8) Başvuru için gerekli belgeler:

  a) Başvuru Formu (Adalet komisyonlarından temin edilecektir),

  b) Nüfus cüzdan fotokopisi,

  c) Öğrenim belgesi,

  d) KPSS-2008 sınav sonuç belgesi,

  e) Son üç ay içinde çekilmiş iki adet vesikalık fotoğraf,

  f) Bilgisayar veya daktilografi dersini başarıyla tamamladığını gösteren sertifika ya da yukarıda belirtilen okullardan mezun olduğuna dair belge,

  g) Adayların eşlerinin iş durumlarına ilişkin dilekçe şeklinde beyan,

  h) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Yönetmeliğinin 12 nci maddesine uygun olarak eksiksiz doldurulacak Arşiv Araştırması Formu (Adalet komisyonlarından temin edilecektir).

  9) Atama yapılacak yerlere ilişkin sayıları gösteren EK-1 liste aşağıda gösterilmiştir.

  Duyurulur.

  NOT:

  1) Sözleşmeli zabıt kâtibi sayıları, sınav izni verilen yerlerin ihtiyaçları dikkate alınarak belirlenmiştir. Bu pozisyonlara müracaat ederek istihdam edilmeye hak kazananların, sınava başvuru tarihinden önceki mazeretlerine dayalı olarak naklen atamaları yapılmayacaktır.

  Ayrıca, “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” hakkındaki 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına göre, bu pozisyonlarda istihdam edilenlerin naklen atamaları özel şartlara bağlanmış olduğundan, ilgililerin ileride mağduriyete uğramamaları açısından (eş, öğrenim, sağlık vb. gibi hususları dikkate alarak) durumlarına en uygun olan adalet komisyonunda sınava girmeleri önem arz etmektedir.

  2) Sözleşmeli zabıt kâtiplerine uygulanacak ücret tablosu EK-2 listede belirtilmiştir.

  3) Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce personel alımına ilişkin 26/12/2009 tarihli ilânda belirtilen unvanlardan herhangi birisi için sınava müracaat eden adaylar şartları taşımaları halinde sözleşmeli zabıt kâtipliği sınavına da müracaat edebileceklerdir.

  4) Sözleşmeli zabıt kâtipliği sınavına başvuracak adaylar şartları taşımaları halinde mübaşirlik ve şoförlük kadroları için açılan sınavlara da başvurabileceklerdir.

  EK-1: Sözleşmeli zabıt kâtibi pozisyonları için sınav izni verilen yerler

  EK-2: Sözleşmeli zabıt kâtiplerine uygulanacak ücret tablosu (2009 yılı için)

 14. berk dedi ki:

  arkadşlar ilan çıkmış hayırlı uğurlu olsun görünce koydum dualarınızı bekliyorum

 15. kosovalı dedi ki:

  EK-1
  “ADLİYELERDE İSTİHDAM EDİLECEK 2178 SÖZLEŞMELİ ZABIT KÂTİBİ
  POZİSYONUNUN DAĞILIM TABLOSU”
  “SINAVI YAPACAK
  ADALET KOMİSYON” BİRİMİ ADLİYE İSTİHDAM EDİLECEK SÖZLEŞMELİ ZABIT KATİBİ
  ADANA ADLİ YARGI MERKEZ Adana 40
  Mülhakat Karaisalı 1
  Mülhakat Karataş 1
  TOPLAM 42
  ADIYAMAN ADLİ YARGI MERKEZ Adıyaman 1
  Mülhakat Besni 3
  Mülhakat Gerger 2
  Mülhakat Gölbaşı(Adıyaman) 3
  Mülhakat Kahta 2
  TOPLAM 11
  AFYONKARAHİSAR ADLİ YARGI MERKEZ Afyonkarahisar 4
  Mülhakat İhsaniye 1
  Mülhakat İscehisar 1
  Mülhakat Sinanpaşa 1
  Mülhakat Şuhut 2
  Mülhakat Sandıklı 3
  TOPLAM 12
  AĞRI ADLİ YARGI MERKEZ Ağrı 5
  Mülhakat Eleşkirt 1
  Mülhakat Taşlıçay 2
  Mülhakat Tutak 1
  TOPLAM 9
  AKSARAY ADLİ YARGI MERKEZ Aksaray 2
  Mülhakat Eskil 1
  Mülhakat Ortaköy(Aksaray) 1
  Mülhakat Şereflikoçhisar 1
  TOPLAM 5
  AKHİSAR ADLİ YARGI MERKEZ Akhisar 7
  Mülhakat Gölmarmara 1
  Mülhakat Gördes 1
  Mülhakat Kırkağaç 3
  Mülhakat Soma 4
  TOPLAM 16
  AKŞEHİR ADLİ YARGI MERKEZ Akşehir 1
  Mülhakat Doğanhisar 1
  Mülhakat Ilgın 3
  Mülhakat Yunak 2
  TOPLAM 7
  ALANYA ADLİ YARGI MERKEZ Alanya 17
  Mülhakat Gazipaşa 1
  TOPLAM 18
  ALAŞEHİR ADLİ YARGI MERKEZ Alaşehir 1
  Mülhakat Eşme 2
  Mülhakat Sarıgöl 3
  TOPLAM 6
  ANKARA ADLİ YARGI MERKEZ Ankara 11
  Mülhakat Balâ 2
  Mülhakat Çamlıdere 2
  Mülhakat Çubuk 3
  Mülhakat Elmadağ 1
  Mülhakat Haymana 2
  Mülhakat Kazan 3
  Mülhakat Kızılcahamam 1
  Mülhakat Polatlı 2
  TOPLAM 27
  ANTALYA ADLİ YARGI MERKEZ Antalya 62
  Mülhakat Kemer 5
  Mülhakat Korkuteli 2
  TOPLAM 69
  ARDAHAN ADLİ YARGI MERKEZ Ardahan 2
  Mülhakat Çıldır 2
  Mülhakat Göle 2
  TOPLAM 6
  ARTVİN ADLİ YARGI MERKEZ Artvin 1
  Mülhakat Ardanuç 1
  Mülhakat Arhavi 1
  Mülhakat Hopa 1
  Mülhakat Yusufeli 2
  TOPLAM 6
  AYDIN ADLİ YARGI MERKEZ Aydın 8
  Mülhakat Çine 1
  Mülhakat Germencik 2
  Mülhakat İncirliova 2
  Mülhakat Koçarlı 2
  TOPLAM 15
  BAKIRKÖY ADLİ YARGI MERKEZ Bakırköy 110
  Mülhakat Büyükçekmece 25
  Mülhakat Küçükçekmece 35
  Mülhakat Gaziosmanpaşa 30
  Mülhakat Eyüp 30
  TOPLAM 230
  BALIKESİR ADLİ YARGI MERKEZ Balıkesir 5
  Mülhakat Dursunbey 2
  Mülhakat İvrindi 2
  Mülhakat Kepsut 2
  Mülhakat Sındırgı 2
  Mülhakat Susurluk 3
  TOPLAM 16
  BANDIRMA ADLİ YARGI MERKEZ Bandırma 4
  Mülhakat Gönen(Balıkesir) 1
  Mülhakat Manyas 1
  Mülhakat Marmara 1
  TOPLAM 7
  BATMAN ADLİ YARGI MERKEZ Batman 5
  Mülhakat Beşiri 1
  Mülhakat Kozluk 1
  Mülhakat Sason 2
  TOPLAM 9
  BEYOĞLU ADLİ YARGI MERKEZ Beyoğlu 19
  Mülhakat Sarıyer 9
  TOPLAM 28
  BİLECİK ADLİ YARGI MERKEZ Bilecik 3
  Mülhakat Bozüyük 3
  Mülhakat Gölpazarı 2
  Mülhakat Osmaneli 1
  Mülhakat Söğüt 2
  TOPLAM 11
  BİNGÖL ADLİ YARGI MERKEZ Bingöl 2
  Mülhakat Genç 1
  Mülhakat Karlıova 1
  Mülhakat Kiğı 2
  Mülhakat Solhan 3
  TOPLAM 9
  BİTLİS ADLİ YARGI Mülhakat Hizan 1
  Mülhakat Mutki 2
  TOPLAM 3
  BOĞAZLIYAN ADLİ YARGI MERKEZ Boğazlıyan 3
  Mülhakat Çayıralan 2
  TOPLAM 5
  BOLU ADLİ YARGI MERKEZ Bolu 2
  Mülhakat Gerede 1
  Mülhakat Göynük 2
  Mülhakat Kıbrıscık 2
  Mülhakat Mengen 1
  Mülhakat Seben 1
  TOPLAM 9
  BOYABAT ADLİ YARGI MERKEZ Boyabat 3
  Mülhakat Durağan 2
  TOPLAM 5
  BURDUR ADLİ YARGI MERKEZ Burdur 3
  Mülhakat Ağlasun 1
  Mülhakat Bucak 4
  Mülhakat Çavdır 1
  Mülhakat Gölhisar 2
  Mülhakat Tefenni 3
  TOPLAM 14
  BURHANİYE ADLİ YARGI MERKEZ Burhaniye 4
  Mülhakat Ayvalık 4
  Mülhakat Edremit 4
  Mülhakat Havran 1
  TOPLAM 13
  BURSA ADLİ YARGI MERKEZ Bursa 36
  Mülhakat Gemlik 5
  Mülhakat İnegöl 15
  Mülhakat Karacabey 5
  Mülhakat Keles 3
  Mülhakat Kestel 2
  Mülhakat Mustafakemalpaşa 6
  Mülhakat Orhaneli 1
  Mülhakat Orhangazi 2
  Mülhakat Yenişehir 1
  TOPLAM 76
  CEYHAN ADLİ YARGI MERKEZ Ceyhan 2
  Mülhakat Yumurtalık 2
  TOPLAM 4
  ÇANAKKALE ADLİ YARGI Mülhakat Ayvacık 1
  Mülhakat Bayramiç 1
  Mülhakat Biga 2
  Mülhakat Bozcaada 1
  Mülhakat Ezine 3
  Mülhakat Gelibolu 2
  Mülhakat Lapseki 2
  TOPLAM 12
  ÇANKIRI ADLİ YARGI MERKEZ Çankırı 4
  Mülhakat Ilgaz 2
  Mülhakat Kurşunlu 2
  Mülhakat Orta 1
  Mülhakat Şabanözü 2
  TOPLAM 11
  ÇARŞAMBA ADLİ YARGI MERKEZ Çarşamba 1
  Mülhakat Salıpazarı 1
  Mülhakat Terme 3
  TOPLAM 5
  ÇORLU ADLİ YARGI MERKEZ Çorlu 18
  Mülhakat Saray(Tekirdağ) 1
  Mülhakat Çerkezköy 3
  TOPLAM 22
  ÇORUM ADLİ YARGI MERKEZ Çorum 2
  Mülhakat Bayat(Çorum) 1
  Mülhakat İskilip 2
  TOPLAM 5
  DENİZLİ ADLİ YARGI MERKEZ Denizli 25
  Mülhakat Acıpayam 3
  Mülhakat Çal 2
  Mülhakat Çameli 3
  Mülhakat Çardak 1
  Mülhakat Çivril 2
  Mülhakat Güney 1
  Mülhakat Kale(Denizli) 1
  Mülhakat Sarayköy 1
  Mülhakat Tavas 1
  TOPLAM 40
  DİYARBAKIR ADLİ YARGI MERKEZ Diyarbakır 11
  Mülhakat Bismil 3
  Mülhakat Çermik 3
  Mülhakat Çınar 1
  Mülhakat Çüngüş 1
  Mülhakat Dicle 2
  Mülhakat Eğil 1
  Mülhakat Ergani 3
  Mülhakat Hani 3
  Mülhakat Hazro 1
  Mülhakat Kulp 2
  Mülhakat Lice 3
  Mülhakat Silvan 3
  TOPLAM 37
  DOĞUBEYAZIT ADLİ YARGI MERKEZ Doğubeyazıt 5
  Mülhakat Diyadin 1
  TOPLAM 6
  DÜZCE ADLİ YARGI MERKEZ Düzce 11
  Mülhakat Akçakoca 3
  Mülhakat Cumayeri 1
  Mülhakat Gölyaka 1
  Mülhakat Yığılca 1
  TOPLAM 17
  EDİRNE ADLİ YARGI MERKEZ Edirne 3
  Mülhakat Enez 2
  Mülhakat Havsa 2
  Mülhakat İpsala 1
  Mülhakat Keşan 5
  Mülhakat Meriç 1
  Mülhakat Uzunköprü 2
  TOPLAM 16
  ELAZIĞ ADLİ YARGI MERKEZ Elazığ 7
  Mülhakat Çemişgezek 1
  Mülhakat Karakoçan 2
  Mülhakat Kovancılar 1
  Mülhakat Maden 1
  Mülhakat Palu 2
  TOPLAM 14
  ELBİSTAN ADLİ YARGI MERKEZ Elbistan 3
  Mülhakat Afşin 4
  TOPLAM 7
  ELMALI ADLİ YARGI Mülhakat Finike 3
  Mülhakat Demre 1
  Mülhakat Kaş 2
  Mülhakat Kumluca 4
  TOPLAM 10
  ERCİŞ ADLİ YARGI MERKEZ Erciş 4
  Mülhakat Çaldıran 2
  Mülhakat Muradiye 1
  Mülhakat Patnos 1
  TOPLAM 8
  EREĞLİ (KONYA) ADLİ YARGI MERKEZ Ereğli(Konya) 2
  Mülhakat Karapınar 3
  TOPLAM 5
  ERZİNCAN ADLİ YARGI Mülhakat Çayırlı 1
  Mülhakat İliç 1
  Mülhakat Kemah 1
  Mülhakat Tercan 1
  TOPLAM 4
  ERZURUM ADLİ YARGI MERKEZ Erzurum 3
  Mülhakat Çat 1
  Mülhakat İspir 2
  Mülhakat Pasinler 2
  Mülhakat Tortum 2
  Mülhakat Karayazı 1
  TOPLAM 11
  ESKİŞEHİR ADLİ YARGI MERKEZ Eskişehir 16
  Mülhakat Beylikova 1
  Mülhakat Mahmudiye 1
  Mülhakat Mihalgazi 1
  Mülhakat Mihallıcçık 3
  Mülhakat Seyitgazi 1
  Mülhakat Sivrihisar 1
  TOPLAM 24
  FETHİYE ADLİ YARGI MERKEZ Fethiye 4
  TOPLAM 4
  GAZİANTEP ADLİ YARGI MERKEZ Gaziantep 68
  Mülhakat Araban 1
  Mülhakat Nizip 5
  Mülhakat Nurdağı 1
  Mülhakat Oğuzeli 1
  Mülhakat Yavuzeli 1
  TOPLAM 77
  GEBZE ADLİ YARGI MERKEZ Gebze 15
  TOPLAM 15
  GİRESUN ADLİ YARGI MERKEZ Giresun 1
  Mülhakat Dereli 1
  Mülhakat Espiye 2
  Mülhakat Görele 1
  Mülhakat Keşap 1
  Mülhakat Tirebolu 1
  TOPLAM 7
  HAKKARİ ADLİ YARGI MERKEZ Hakkari 3
  Mülhakat Çukurca 1
  Mülhakat Şemdinli 2
  Mülhakat Yüksekova 2
  TOPLAM 8
  HATAY ADLİ YARGI MERKEZ Hatay 13
  Mülhakat Altınözü 1
  Mülhakat Hassa 3
  Mülhakat Kırıkhan 2
  Mülhakat Reyhanlı 3
  Mülhakat Samandağ 3
  Mülhakat Yayladağı 1
  TOPLAM 26
  HINIS ADLİ YARGI MERKEZ Hınıs 2
  Mülhakat Tekman 2
  TOPLAM 4
  IĞDIR ADLİ YARGI MERKEZ Iğdır 3
  Mülhakat Aralık 1
  Mülhakat Tuzluca 2
  TOPLAM 6
  ISPARTA ADLİ YARGI MERKEZ Isparta 7
  Mülhakat Senirkent 2
  Mülhakat Sütçüler 1
  Mülhakat Uluborlu 1
  TOPLAM 11
  İNEBOLU ADLİ YARGI MERKEZ İnebolu 4
  Mülhakat Bozkurt(Kastamonu) 1
  Mülhakat Cide 2
  Mülhakat Çatalzeytin 2
  TOPLAM 9
  İSKENDERUN ADLİ YARGI MERKEZ İskenderun 16
  Mülhakat Dörtyol 4
  TOPLAM 20
  İSTANBUL ADLİ YARGI MERKEZ İstanbul 60
  Mülhakat Fatih 25
  Mülhakat Şişli 50
  TOPLAM 135
  İZMİR ADLİ YARGI MERKEZ İzmir 90
  Mülhakat Çeşme 2
  Mülhakat Karaburun 1
  Mülhakat Kemalpaşa 2
  Mülhakat Menderes 2
  Mülhakat Torbalı 3
  Mülhakat Urla 1
  TOPLAM 101
  KAHRAMANMARAŞ ADLİ YARGI MERKEZ Kahramanmaraş 3
  Mülhakat Andırın 1
  Mülhakat Pazarcık 2
  TOPLAM 6
  KADIKÖY ADLİ YARGI MERKEZ Kadıköy 62
  TOPLAM 62
  KARABÜK ADLİ YARGI MERKEZ Karabük 2
  Mülhakat Çerkeş 1
  Mülhakat Eflani 1
  Mülhakat Eskipazar 1
  Mülhakat Ovacık(Karabük) 1
  Mülhakat Safranbolu 1
  Mülhakat Yenice(Karabük) 2
  TOPLAM 9
  KARAMAN ADLİ YARGI MERKEZ Karaman 4
  TOPLAM 4
  KARS ADLİ YARGI MERKEZ Kars 3
  Mülhakat Akyaka 2
  Mülhakat Arpaçay 2
  Mülhakat Digor 2
  Mülhakat Kağızman 1
  Mülhakat Sarıkamış 3
  Mülhakat Selim 1
  Mülhakat Susuz 1
  TOPLAM 15
  KARŞIYAKA ADLİ YARGI MERKEZ Karşıyaka 6
  Mülhakat Aliağa 3
  Mülhakat Foça 1
  Mülhakat Menemen 2
  TOPLAM 12
  KARTAL ADLİ YARGI MERKEZ Kartal 22
  Mülhakat Pendik 11
  Mülhakat Sultanbeyli 10
  Mülhakat Tuzla 10
  Mülhakat Adalar 2
  TOPLAM 55
  KASTAMONU ADLİ YARGI MERKEZ Kastamonu 4
  Mülhakat Araç 2
  Mülhakat Azdavay 1
  Mülhakat Devrekani 1
  Mülhakat Taşköprü 2
  Mülhakat Tosya 2
  TOPLAM 12
  KAYSERİ ADLİ YARGI MERKEZ Kayseri 28
  Mülhakat Felahiye 1
  Mülhakat Pınarbaşı(Kayseri) 2
  Mülhakat Sarıoğlan 1
  Mülhakat Sarız 1
  Mülhakat Develi 2
  TOPLAM 35
  KİLİS ADLİ YARGI MERKEZ Kilis 5
  Mülhakat İslahiye 3
  TOPLAM 8
  KIRIKKALE ADLİ YARGI MERKEZ Kırıkkale 2
  Mülhakat Keskin 1
  TOPLAM 3
  KIRKLARELİ ADLİ YARGI MERKEZ Kırklareli 4
  Mülhakat Babaeski 2
  Mülhakat Demirköy 1
  Mülhakat Lüleburgaz 8
  Mülhakat Pınarhisar 1
  Mülhakat Vize 3
  TOPLAM 19
  KOCAELİ ADLİ YARGI MERKEZ Kocaeli 16
  Mülhakat Kandıra 4
  Mülhakat Karamürsel 1
  Mülhakat Körfez 4
  TOPLAM 25
  KONYA ADLİ YARGI MERKEZ Konya 17
  Mülhakat Cihanbeyli 2
  Mülhakat Çumra 2
  Mülhakat Kadınhanı 2
  Mülhakat Kulu 2
  TOPLAM 25
  KOZAN ADLİ YARGI MERKEZ Kozan 4
  Mülhakat Aladağ 1
  Mülhakat Feke 1
  Mülhakat İmamoğlu 2
  Mülhakat Saimbeyli 2
  Mülhakat Tufanbeyli 2
  TOPLAM 12
  KÜTAHYA ADLİ YARGI MERKEZ Kütahya 1
  Mülhakat Altıntaş 1
  Mülhakat Gediz 1
  TOPLAM 3
  MALATYA ADLİ YARGI MERKEZ Malatya 4
  Mülhakat Arapgir 1
  Mülhakat Arguvan 1
  Mülhakat Doğanşehir 1
  Mülhakat Hekimhan 1
  Mülhakat Kuluncak 1
  Mülhakat Pütürge 1
  Mülhakat Yazıhan 1
  Mülhakat Yeşilyurt(Malatya) 1
  Mülhakat Darende 1
  TOPLAM 13
  MANAVGAT ADLİ YARGI MERKEZ Manavgat 14
  Mülhakat Gündoğmuş 1
  Mülhakat Akseki 3
  Mülhakat Serik 7
  TOPLAM 25
  MANİSA ADLİ YARGI MERKEZ Manisa 7
  Mülhakat Saruhanlı 1
  Mülhakat Turgutlu 7
  TOPLAM 15
  MARDİN ADLİ YARGI MERKEZ Mardin 2
  Mülhakat Kızıltepe 1
  Mülhakat Mazıdağı 2
  Mülhakat Nusaybin 2
  Mülhakat Ömerli 1
  TOPLAM 8
  MERSİN ADLİ YARGI MERKEZ Mersin 14
  Mülhakat Erdemli 4
  TOPLAM 18
  MİDYAT ADLİ YARGI MERKEZ Midyat 3
  Mülhakat İdil 1
  TOPLAM 4
  MUĞLA ADLİ YARGI MERKEZ Muğla 6
  Mülhakat Bodrum 10
  Mülhakat Marmaris 6
  Mülhakat Milas 7
  Mülhakat Ortaca 1
  Mülhakat Ula 1
  Mülhakat Yatağan 4
  TOPLAM 35
  MUŞ ADLİ YARGI MERKEZ Muş 6
  Mülhakat Bulanık 4
  Mülhakat Malazgirt 2
  Mülhakat Varto 3
  TOPLAM 15
  NAZİLLİ ADLİ YARGI MERKEZ Nazilli 5
  Mülhakat Bozdoğan 1
  Mülhakat Karacasu 2
  Mülhakat Kuyucak 2
  TOPLAM 10
  NEVŞEHİR ADLİ YARGI MERKEZ Nevşehir 2
  Mülhakat Avanos 3
  Mülhakat Derinkuyu 3
  Mülhakat Gülşehir 2
  Mülhakat Hacıbektaş 2
  Mülhakat Kozaklı 2
  Mülhakat Ürgüp 3
  TOPLAM 17
  NİĞDE ADLİ YARGI MERKEZ Niğde 3
  Mülhakat Altunhisar 2
  Mülhakat Bor 2
  Mülhakat Ulukışla 1
  TOPLAM 8
  OLTU ADLİ YARGI MERKEZ Oltu 1
  Mülhakat Narman 2
  Mülhakat Şenkaya 1
  TOPLAM 4
  ORDU ADLİ YARGI MERKEZ Ordu 2
  Mülhakat Gölköy 2
  Mülhakat Gürgentepe 2
  Mülhakat Mesudiye 1
  Mülhakat Ulubey(Ordu) 1
  TOPLAM 8
  OSMANİYE ADLİ YARGI MERKEZ Osmaniye 1
  Mülhakat Düziçi 2
  Mülhakat Erzin 1
  TOPLAM 4
  ÖDEMİŞ ADLİ YARGI MERKEZ Ödemiş 5
  Mülhakat Bayındır 1
  Mülhakat Kiraz 1
  Mülhakat Tire 3
  TOPLAM 10
  RİZE ADLİ YARGI MERKEZ Rize 3
  Mülhakat Çamlıhemşin 2
  Mülhakat İkizdere 1
  Mülhakat Kalkandere 1
  Mülhakat Pazar(Rize) 1
  TOPLAM 8
  SAKARYA ADLİ YARGI MERKEZ Sakarya 11
  Mülhakat Ferizli 1
  Mülhakat Kocaali 2
  Mülhakat Sapanca 2
  Mülhakat Hendek 3
  TOPLAM 19
  SALİHLİ ADLİ YARGI MERKEZ Salihli 2
  Mülhakat Selendi 2
  TOPLAM 4
  SAMSUN ADLİ YARGI MERKEZ Samsun 7
  Mülhakat Kavak 1
  Mülhakat Tekkeköy 2
  TOPLAM 10
  SEYDİŞEHİR ADLİ YARGI MERKEZ Seydişehir 2
  Mülhakat Beyşehir 2
  Mülhakat Bozkır 2
  Mülhakat Hüyük 1
  TOPLAM 7
  SİİRT ADLİ YARGI MERKEZ Siirt 1
  Mülhakat Baykan 1
  Mülhakat Eruh 2
  TOPLAM 4
  SİLİFKE ADLİ YARGI Mülhakat Anamur 2
  Mülhakat Mut 2
  TOPLAM 4
  SİLİVRİ ADLİ YARGI MERKEZ Silivri 15
  Mülhakat Çatalca 2
  Mülhakat Marmaraereğlisi 1
  TOPLAM 18
  SİNCAN ADLİ YARGI Mülhakat Ayaş 2
  Mülhakat Beypazarı 2
  Mülhakat Güdül 1
  Mülhakat Nallıhan 2
  TOPLAM 7
  SİVAS ADLİ YARGI MERKEZ Sivas 2
  Mülhakat Divriği 1
  Mülhakat Gemerek 1
  Mülhakat Hafik 2
  Mülhakat İmranlı 1
  Mülhakat Kangal 1
  Mülhakat Şarkışla 1
  Mülhakat Yıldızeli 1
  Mülhakat Zara 1
  TOPLAM 11
  SİVEREK ADLİ YARGI MERKEZ Siverek 3
  Mülhakat Hilvan 1
  TOPLAM 4
  SÖKE ADLİ YARGI MERKEZ Söke 6
  Mülhakat Didim(Yenihisar) 5
  Mülhakat Kuşadası 4
  TOPLAM 15
  SUNGURLU ADLİ YARGI MERKEZ Sungurlu 2
  Mülhakat Alaca 1
  TOPLAM 3
  ŞANLIURFA ADLİ YARGI MERKEZ Şanlıurfa 3
  Mülhakat Akçakale 2
  Mülhakat Birecik 1
  Mülhakat Bozova 1
  Mülhakat Ceylanpınar 1
  Mülhakat Halfeti 2
  Mülhakat Suruç 2
  Mülhakat Viranşehir 2
  TOPLAM 14
  ŞEBİNKARAHİSAR ADLİ YARGI MERKEZ Şebinkarahisar 1
  Mülhakat Gölova 1
  Mülhakat Suşehri 1
  TOPLAM 3
  ŞIRNAK ADLİ YARGI MERKEZ Şırnak 5
  Mülhakat Beytüşşebap 1
  Mülhakat Silopi 5
  Mülhakat Uludere 1
  TOPLAM 12
  TARSUS ADLİ YARGI MERKEZ Tarsus 6
  Mülhakat Pozantı 2
  Mülhakat Çamlıyayla 1
  TOPLAM 9
  TAVŞANLI ADLİ YARĞI MERKEZ Tavşanlı 3
  Mülhakat Domaniç 1
  Mülhakat Emet 1
  TOPLAM 5
  TEKİRDAĞ ADLİ YARGI MERKEZ Tekirdağ 7
  Mülhakat Malkara 2
  Mülhakat Muratlı 2
  Mülhakat Şarköy 1
  TOPLAM 12
  TOKAT ADLİ YARGI MERKEZ Tokat 2
  Mülhakat Almus 2
  Mülhakat Artova 3
  Mülhakat Erbaa 2
  Mülhakat Niksar 2
  Mülhakat Reşadiye 2
  TOPLAM 13
  TRABZON ADLİ YARGI MERKEZ Trabzon 3
  Mülhakat Akçaabat 1
  Mülhakat Araklı 1
  Mülhakat Beşikdüzü 1
  Mülhakat Çaykara 1
  Mülhakat Of 1
  Mülhakat Sürmene 1
  Mülhakat Yomra 1
  TOPLAM 10
  TUNCELİ ADLİ YARGI MERKEZ Tunceli 2
  Mülhakat Mazgirt 2
  Mülhakat Pertek 2
  TOPLAM 6
  UŞAK ADLİ YARGI MERKEZ Uşak 1
  Mülhakat Banaz 3
  Mülhakat Simav 3
  Mülhakat Sivaslı 1
  TOPLAM 8
  ÜNYE ADLİ YARGI MERKEZ Ünye 2
  Mülhakat Fatsa 2
  Mülhakat İkizce 1
  Mülhakat Korgan 1
  Mülhakat Aybastı 1
  TOPLAM 7
  ÜSKÜDAR ADLİ YARGI MERKEZ Üsküdar 15
  Mülhakat Beykoz 4
  Mülhakat Ümraniye 11
  TOPLAM 30
  VAN ADLİ YARGI MERKEZ Van 5
  Mülhakat Başkale 4
  Mülhakat Gürpınar 3
  Mülhakat Özalp 3
  Mülhakat Saray (Van) 2
  TOPLAM 17
  YALOVA ADLİ YARGI MERKEZ Yalova 8
  TOPLAM 8
  YALVAÇ ADLİ YARGI MERKEZ Yalvaç 2
  Mülhakat Şarkikaraağaç 1
  TOPLAM 3
  YOZGAT ADLİ YARGI MERKEZ Yozgat 4
  Mülhakat Çekerek 1
  Mülhakat Kadışehri 1
  Mülhakat Sorgun 2
  Mülhakat Yerköy 1
  TOPLAM 9
  ZONGULDAK ADLİ YARGI MERKEZ Zonguldak 2
  Mülhakat Alaplı 3
  Mülhakat Çaycuma 2
  Mülhakat Devrek 3
  Mülhakat KDZ.Ereğli 2
  Mülhakat Gökçebey 1
  TOPLAM 13
  İSTANBUL İDARİ YARGI İSTANBUL BİM BAŞKANLIĞI, İstanbul 21
  TOPLAM 21
  GENEL TOPLAM 2178

 16. kosovalı dedi ki:

  Arkadaşlar hepinizini gözü aydın. Şimdi çalışmaları hızlandırma zamanı ALLAH çalışmalarımızda yardımcımız olsun. Selam ve dua ile kalın…

 17. şakir dedi ki:

  arkadaşlar müjdemi isterim açıklandı haberiniz olsun herkese önemle duyurulr arkadaşlar herkesebaşarılar dilerim allah hakkımızı almamızı nasip etsinkimsenin emeği boşuna gitmez inqşallah

 18. aciyagulmek dedi ki:

  bekleyen tüm arkadaşlaın gözü aydın yanlız benim takıldığım mesele bu yanda yazan”mülhakat” ne demek öğrnebilirmiyim

 19. kader dedi ki:

  çok şükür ilan verildi hak eden emek veren kazansın inş rabbim yardımcımız olsun.mülhakat ilçe oluyor sanırım.

 20. mai dedi ki:

  Rabbimize sonsuz şükürler olsun beklediğimiz ilan verildi nihayet…hayırlı olsun canlar…

1 2 3 5