31
Mar
Yazar: | Okunma: 6.280 | Cevap: 7
Reklam

Arkadaşlar öncelikle selamlar. Geçmişti icra takibine düşmüş ancak ödenmiş kredi kartı borçları yeni kazanıpta başlamayı bekleyen cezaevi katibinin arşiv araştırması ve güvenlik soruşturmasında problem çıkartırmı acaba?


Dikkat: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları saklıdır. Yazıların tamamen veya kısmen kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. İhlal eden siteler ve yöneticileri hakkında Ankara C. Başsavcılığında yasal takip başlatılmaktadır.


Bu yazı için 7 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Soru Cevap  Etiketler: ,
Bu yazı için 7 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. sude says:

  Bence bu ülkede borcu olmayan yoktur o yüzden bişicik olmamalı :D

 2. mehmet efekan says:

  icra takipleri sıkıntı çıkarmaz , sadece icra ceza davası şekline dönüşen icra takipleri ceza davası kapsamına girer oda taahüdü ihlalden yada mal beyanında bulunmamaktan ortaya çıkar – ceza mahkemesi sonucu çıkan ceza disiplin hapsidir oda infaz edilmez, icra takipleri kesinlikle sorun teşkil etmez sadece ceza davasına dönüşmemesine dikkat etmek gerekir.

 3. Mehmet says:

  Benim icra takibim vardı davaya dönüştü mal beyanında da bulunmadım ayrıca davadan dolayı 3 mahkeme oldu ve hala kesin karar çıkmadı bu benim memur olmamı engellermi yardımcı olacak bilgisi olan arkadaş varmı acep??

 4. mehmet efekan says:

  Mehmet icra davaları ceza davası değildir mal beyanında bulunmamak madde 76 sucudur bunu ihmal etmek 3 ay a kadar hapis cezası çıkabilir alacklı tarafla anlaşırsan davadan çekilirler ceza alırsan sıkıntı olabilir dikkatli ol

 5. selçuk says:

  arkadalar bir kefillikten dolayı icra takibi başlatılmıştı. Alacaklı olan kişi ile anlaşıp kefil olanlar ile birlikte alacaklının parasını ödedik. Bu durum zabit katipliğinde güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasını olumsuz etkiler mi? bu konu ile ilgli hiç mahkemeye çıkmadığım gibi ceza da almadım. cevaplarsanız sevinirim.

 6. Aziz says:

  Ben uzmanlar jandarmaliga başvurdum ve guvenlik başvurdum var icralik davaları var olumsuz etkiler mi yardımcısı olursanız sevinirim

 7. Aziz says:

  Ben uzmanlar jandarmaliga başvurdum ve guvenlik sorusturmam var icralik davaları var olumsuz etkiler mi yardımcısı olursanız sevinirim