04
May
Yazar: | Okunma: 3.760 | Cevap: 8
Reklam

Arkadaşlar ben haymanada sözleşmeli katibim  haymana adliyesine gittim gördüm  ortamıda çok güzel  çalışma şeklidee  çok güzell   herşeyiyle beğendim mükemmel  eğer öyle bir yere evim yakın olsaydı  kesinlikle bırakmazdım ama gitmem çok zor oluyor evime 3,4 vasıta 2 saatim yollarda geçiyor  o yüzden çok zorlancam  haymana adliyesinde   çalışmak isteyen   katip varsa ankara merkez  adliyesinden yada çubuk  adliyesinden benimle irtibata geçebilirmi ?

Bu yazı için 8 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Becayiş  Etiketler: , , ,
Bu yazı için 8 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. Nurullah dedi ki:

  Hakim savcınızla görüştünüzmü acaba ? Onların muvafakatı gerekiyormu ? Yoksa bi dilekçe ile halloluyormu bende becayiş düşünüyorumda.

 2. Handan dedi ki:

  Muvafakat başka kuruma geçerken alınmıyormu ? Öyle biliyorum.

 3. ASRAA dedi ki:

  slm arkadaşlar mayıs ayında katip alımları olacak mı bir bilginiz varmı….

 4. zeyneppp dedi ki:

  nurullah bey siz nereye düşünüyorsunuz ?

 5. Antepli dedi ki:

  meraba arkadaşlar bende düşünüyorum ama Batman dan G.Antep e gitmek istiyorum fakat işe başlayalım daha 7 ay oldu acaba gidebilirmiyim veya Antep den Batman a gitmeyi düşünne var mı varsa bekliyorum …

 6. 5337068020 dedi ki:

  (kadrolu) istanbul/bçekmeceden, kahramanmaraş ve ilçeleri, osmaniye,gaziantep,hatay, malatya olur. ilgilenen telden ulaşabilir. bkz tel nick 🙂

 7. erderre dedi ki:

  arkadaşlar ben de sözleşmeli zabıt katipliğini kazandım.balıkesir merkez. bergama, dikili, kınık, soma adliyelerinden birine geçmek istiyorum. geçmek istiyen olursa lütfen yazsın.

 8. e0619 dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ben Erhan, Ben Sincan Adliyesinde çalışıyorum, Ankara Merkez adliyesine geçmek isteyen olursa mesaj atsın, ya da eerhan21@hotmail.com adresinden ulaşsın.