Reklam

21/09/2011Adalet Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği kapsamında 16 Ekim 2011 tarihinde yapılacak olan görevde yükselme sınavına girecek adaylardan (komisyonlarca her kadro için 3 katı kadar belirlenen ve tarafımıza gönderilen kesinleşmiş listelerde ismi bulunanlar) bir kısım adayın ücretlerini yatırmasına rağmen Milli Eğitim Bakanlığı internet adresine (http://www.meb.gov.tr) giremeyerek elektronik başvurularını yapamadıkları, bir kısım adayın da sınava girmesi gerektiği halde sınav başvurusunu yapamadığı anlaşılmıştır.
Başvurusunu yapamayan adaylar için Milli Eğitim Bakanlığı internet adresinde 22-23 Eylül 2011 tarihi mesai bitimine kadar başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.
Adayların 35 TL KDV dahil sınav masrafını Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi T.C. Ziraat Bankası Beşevler Ankara Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden birine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 22-23 Eylül 2011 tarihlerinde yatırarak, aynı tarihlerde sınav başvurularını da elektronik ortamda (http://www.meb.gov.tr) yapmaları gerekmektedir.
İlgililere duyrulur .

Bir Yorum

Reklam


Kategori: Haberler  Etiketler: , , , ,