22
Nis
Yazar: | Okunma: 29.421 | Cevap: 606
Reklam

Öncelikle merhaba arkadaşlar sitede birçok il kendi içinde ayrı konular açmış bende bizim bir arada bilgi alışverişinde bulunabileceğimiz bir başlık olmasını istedim.Bu başlık altında bilgi paylaşımlarımızı yapabiliriz.Benim de içinde bulunduğum 23 yedek arkadaşa başarılar diliyorum.

Bu yazı için 606 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: 2013 Katip Adayları
Bu yazı için 606 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. katipadayadayı27 diyor ki:

  bu başlığı açmana çok sevindim birbirimizle bilgilerimizi paylaşabiliriz 23 yedeğin bir sen diğeri sen olduğuna göre burdan diğer 21 arkadaşa ulaşmak ümidi ile bi gelişme varmı evraklar bugun belli olcak die biliodum

 2. oya diyor ki:

  merhabalar arkadaşlar ben de onuncu yedeğim malesef ama iyi haberler almaya başladım ben çok ümitlenmemek kaydıyla da sevindim ve bugün bana ulaşan hülya arkadaşıma da söylediğim gibi komisyon şansınız çok yüksek dedi ve büyük ihtimalle bütün yedeklerin yeni açılacak mahkemeye alınması planlanıyormuş ama bu sadece bir duyum çok ümitlenmeden sevinebiliriz.inşallah hayırlısı ile çağrılırız arkadaşlar.

 3. marikcan diyor ki:

  ben 1. yedeğim arkadaşlar alım olduğunda sizleri de bilgilendireceğim inşallah tüm yedek arkadaşlar girmeyi başarır.

 4. oya alper diyor ki:

  insallah.senin sansin cok yuksek bence.bizi mutlaka bilgilendirirsen cok seviniriz arkadasim.ara sira komisyonu arayip bilgi edinelim

 5. marikcan diyor ki:

  Gaziantep adliyesini aradığımda konuştuğum yetkili kişi 1. sırada olduğumu söyleyince o da bana şansımın yüksek olduğunu söyledi ama hiç bir şekilde resmi bilgi olmadan beklemek çok kötü elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz.

 6. oya alper diyor ki:

  Bana da sansiniz cok yuksek denildi dogruysa tabi.cagiricaklar bizi merak etmeyin.asiller ise basladiktan sonra daha iyi netlesir.

 7. katipadayadayı diyor ki:

  evet senin şansın çok yüksek umarım en kısa zamanda aranırsın ve bizlere de mutlu haberler verirsin katip olunca bizleri unutma:)

 8. 14.yedek diyor ki:

  arkadaşlar ben de 14. yedeğim ama benim şansım ne kadar var sizce bilgi verirseniz sevinirim.

 9. marikcan diyor ki:

  Benim bilmek istediğim bir konu var acaba kadrolu sınavına müracaat edip de kazanan sözleşmeli katip var mı ve bu kazanan katip yerine yine bir boşluk olacak açıkcası biraz ümitlenmek istiyorum :)

 10. katipadayadayı diyor ki:

  onu merak etmene gerek yok sen kesin gireceksin bunu düşün be aranır aranmaz da bize haber ver yeter:)

 11. katipadayadayı diyor ki:

  umudunu kaybetme bir umut var umarım hepimiz en kısa zamanda aranırız

 12. marikcan diyor ki:

  Gelişme olduğun da mutlaka sizleri de bilgilendireceğim.

 13. marikcan diyor ki:

  Tekar gaziantep adliyesini aradım bu sefer biraz daha umutlandım diyebilirim ama yedek katiplerle ilgili şuan için bir gelişme olmadığını söyledikler bakanlığa bağlı olduğu için oradan talep olması gerekiyormuş kaçıncı yedek olduğumu sordu ilk sırada olduğumu söyleyince şansımın yüksek olduğunu söyledi inşallah diğer yedek arkadaşlar da en az benim kadar şansları yüksek olur.Bol bol dua edelim.

 14. oya alper diyor ki:

  Insallah iyi haberlerle gorusuruz heran kulagim tlf bekliyorum

 15. Yedinci Yedek diyor ki:

  Arkadaşlar bende 7. yedekteyim. İnşallah yedekte bekleyen herkese kadro nasip olur. Aslında isteyen ihtiyacı olan hak eden herkesin rabbim gönlüne göre versin. Şimdi olmasada bidahaki 5 bin kişinin içinde nasip etsin :) Arayıp bilgi aldım diyen arkadaşlar adliyenin santralinimi arıyorsunuz ?

 16. Yedinci Yedek diyor ki:

  Bide arkadaşlar bundan önceki alımlarda yedek listeden girebilen olmuş mu bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

 17. marikcan diyor ki:

  daha önceki yıllar da 2012 hariç yedeklerin alımı olmuş geçen sene yedeklerin alımı olmamasının nedeni kapatılan 2 tane ilçe adliyesinin katiplerinin merkeze kaydırılmasından dolayı.

 18. oya alper 10.yedek diyor ki:

  ben adliyenin santralinden komisyonu bağlatmıştım ordan şansınız çok yüksek denildi.ayrıca adliyede çalışan arkadaşım var o müdürüne sordu ve beni aradı.müdürü yeni bir mahkemenin açılacağını oraya da yedeklerin hepsini çağıracaklarını söylemiş.inşallah diğer sınava ihtiyacımız olmaz da denilen gibi çağrılırız.ama komisyonu sürekli arayıp bilgi alalım arkadaşlar.iyi haberlerle görüşürüz inşallah ve hepimiz mesai arkadaşı olabiliriz.

 19. yedek katip diyor ki:

  evet onu bende duymuştum 2011 yılında yedeğe kalan bütün arkadaşlar çağrılmış ama 2012 yılında en fazla 4-5 gibi bu sene içimden bir ses 2011 in devamı olacak diyor umudunuzu kaybetmeyin ve dualarınızı eksik etmeyin umarım hepimiz adliyede buluşuruz yedeğe kalan herkesin bunu hakettiğini düşünüyorum hepimize başarılar arkadaşlar…

 20. ayça diyor ki:

  şansınız bol olsun bende adliyede katibim 5 ay oldu başlayalı bende ilk 5 yedekteydim (: