29
Ara
Yazar: | Okunma: 4.314 | Cevap: 6
Reklam

dicleDİCLE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemiz Birimlerinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’ nun 4 . maddesinin B fıkrası gereğince istihdam edilmek üzere, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararname ve ekindeki değişiklikler çerçevesinde cSözleşmeli personel pozisyonlarına ; 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan EK 2. maddesinin b fıkrasına göre, 2008 yılı KPSS (B) (lisans mezunları için KPSS P3, önlisans mezunları için KPSSP93) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle alınacaktır.

Başvuru koşullarına ilişkin genel şartlar, sözleşmeli personel iş talep formu ile diğer detaylar Üniversitemiz www.dicle.edu.tr web sayfasında mevcuttur.

Bu yazı için 6 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Memur Alımları  Etiketler: , , , , , , , , ,
Bu yazı için 6 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. Anonim dedi ki:

  2008 eylülde kpss sınavına girdim.Önlisans olarak.acaba şuan herhangi bir memur alımı var mı?Bilgilendirir misiniz?

 2. Anonim dedi ki:

  bu özürlü personel sınav sonuçları ne zaman açıklanacak artık

 3. Anonim dedi ki:

  evet ya açıklansa artık

 4. Anonim dedi ki:

  umarm işin içinde başka bişey çıkmaz sabırsızlıkla bekliyoruz
  bakalım hayırlısı

 5. fırat yılbaşı dedi ki:

  sayın yönetiçelrim
  böyle adalet olmaz ne gariptirki 1 ailede 2 kişi olarak eklenen listede hakkı ile kazanan yokmu yani anlamış deyilim açıkçası
  ben böyle engellileri aşalayıcı bir liste hayatımda görmedim mademki kişiler başta belli idi neden umutları olanları umutla çalışan insanları eziyet içinde sınav yaptırdınız yetmezmişgibi umursamadınız umarım beni anlamışsınız saygılar.

 6. kemal dedi ki:

  dicle ünversitesinde sizlerin haberi olmadığı rektörlükte yaşanan kızlara yönelik ahlaksız davrnışlar yazık kaç genç kızı bozdular rektöre hanım farkındasın göz yumuyorsun ama allah sana da bırakmaz o korkudan sesini çıkaramayan genç kızlarımız mahşerde bir gün sizin ve o korumanız olan sinan şenden davacı olacaklar kaç kızın günahına girdi bozdu kızları ve sen göz yummaya devam et elbet senden de ondanda hesap soracak biri çıkacak dul sende senle korumandanda şüpeliyim kim bilir siz ne halt yiyorsunuz