Reklam

Daha önce Adalat Bakanlığı Zabıt katiplik sınavına giren arkadaşlar girdikleri yerlerdeki başvuru sayılarını yazarlarsa yeni başvurular için bizlere yardımcı olabilirler..En azından gireceğimiz yer hakkında fikir sahibi olabiliriz..Hepimizin Allah yardımcısı olsun..Sınavda herkese başarılar..

Bu yazı için 47 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Bilgi Alışverişi  Etiketler: , ,
Bu yazı için 47 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. emsalsiz dedi ki:

  ben muğlada girmiştim başvuru sayısı 230küsurdu yalnış hatırlamıyorsam… daha önce izmirde giren arkadaş var mı ??

 2. esraozdmr dedi ki:

  sadece 1 ilde girebiliyorsun değil mi?

 3. kemal dedi ki:

  burasını hiç kimse yazmaz zaten herkes gireceği yeri sır gibi saklıyor ne kadar az kişi başvurursa o kadar karlı olur .:) düşüncesi herkeste mevcuttur.

 4. ahmet_751 dedi ki:

  2 kez girmiştim gaziantepte.
  ilk girdiğimde 85 kişi alınacaktı 740 küsür kişi başvurmuştu
  geçen sene 77 kişi alınacaktı 890 küsür kişi başvurmuş 220 küsürü de 90 kelimeyi geçmişti 🙁
  bu sene 55 kişi alınacak inşallah 1000 kişi falan başvurmaz…

 5. damla dedi ki:

  Geçen sene kayseri de girmiştim 650 küsür kişi başvurmuştu 88 kişi sınavı kazanmıştı içlerinden biri de bendim ama dayımız olmadığı için mülakatta elendik (: Şimdi de İstanbul da girmeyi düşünüyorum hayırlısı bakalım (:

 6. nobody dedi ki:

  ben de izmir de girdim geçen sene. 1300 kişi vardı.

 7. nurten dedi ki:

  ben2 kez girdim k.maraşta girdim yaklaşık 300 kişi başvurmuştu 2.sini g. antepe başvurdum başvuru sayısı son gün 500 leri bulunca belgelerimi diyarbakıra gönderdim orda girdim ordada 300 kişi falan vardı . nasip ordada olmadı hayırlısı olun bakalım.

 8. Mehmet dedi ki:

  Ben İlk Defa KPSS girdim.. 10 yıldır net cafe isletiyorum 84.892 aldım.. O kadar Karamsar yorumlar yapılıyor ki Katiplik icin.. insanın içini buz gibi ediyorlar.. köle gibi çalışmak.. saatleri belli olmamak gibi.. yine de bavruacagim Adana’da.. Ancak OSYM nin genel yerlestirmelerine de basvuru yapmayı dusunuyorum Ama o da adana dısı yapmayacagım icin zor bir ihtimal bakalım hayırlısı.. hiç klavye calısmam olmadı ancak 10 yıllık net cafe isletmeciliği dolayısıyla 100 ün altına düşmem sanırım herkese başarılar dilerim..

 9. Anonim dedi ki:

  sadece F klaveye geçerli olacakmış doğru mu bu ?

 10. ceri dedi ki:

  ben daha önce istanbul adliyesinde girdim 120 alım vardı ve 500 küsür kişi başvurmuştu.

  öğleden sonra 2’ye 3.’e kadar sürdü klavye sınavı

 11. merve dedi ki:

  anonim ister f ister q ile girilebiliyor rahat ol bu konuda ama f lede girsen q ile de girsen zabıt katibi olduktan sonra f öğrenmeye mecbur kalıcaksın…

 12. merve dedi ki:

  mehmet “sanırım 100 ün altına düşmem” demekle olmuyor 3 dakikada bir metin yaz bakalm ne kadar yazıcaksın birde sınavdaki heyecanıda işin içine kat heyecandan ellerim titredi başım döndü diyenler çok.Çok hızlı olabilirsin ama heyecanını kontrol etmek en önemlisi

 13. şeyda dedi ki:

  ARKADAŞLAR!!!!!!! LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ BİLHASSA ŞUAN KATİP OLARAK GÖREV YAPAN Bİ ARKADAŞ CEVAPLARSA SEVINIRIM.!!! ben şuan halk eğitimde bilgisayar işletmenliği kursuna gidiyorum ve de ocak 25 te bitecek kursum. ama maalesef sertifikayı elime almam 1 ayı bulurmuş ilçe milli eğitime gideceği için. halk eğitimden katılmış olduğu bilgisayar işletmenliği programımızı başarıyla bitirmiştir şeklinde mühürlü imzalı bir yazı alsam kabul edilirmi acaba?? transkribin kabul edildiğini duymuştum, sonuçta benım kursum zaten 25 inde bitmiş olacak sadece sertifikayı alamıyorum,böyle bir yazı kabul edilirmi halk eğitim kurumundan??? halk eğitim bir kamu kurumu sonuçta.?? LÜTFEN CEVAPLAYIN!!

 14. emsalsiz dedi ki:

  nobody sen 1300 konusunda ciddi misin :S

 15. mavi dedi ki:

  ya arkadaşlar allahaşkına biri bişeyler desin ya SADECE F KLAVYE İLE Mİ SINAV YAPILACAK. ALLAHAŞKINA SÖYLEYİN BU DOĞRU MU YAAAA?

 16. ceri dedi ki:

  ya f klavye ile ilgili bir yazı varmı bu ilanda yok o zaman zaten almasalar bile bir sürü insan dava açar böyle bir şeyin imkanı yok arkadaşlar neden panikliyorsunuz. hem q, hem f kullananlar girebiliyor.

 17. mavi dedi ki:

  inşallah öyle olur ceri . yoksa mümkün değil f klavyeyi yetiştiremem ben bu saattten sonra.

 18. Anonim dedi ki:

  Admin yardimci olursan sevinirim 2010 kppsde 70 alaamadim 2008 kpss sonucuya göre basvurabilir miyim bundan öncekinde her iki sinav göz önüne getirilmisdi bundada ölemi acabaa?

 19. zabıt katili dedi ki:

  anonim
  arkadaşım 2010 kpss den 70 alamadıysan katipliğe başvuru yapamazsın. 2008 kpss puanın geçerliliğini yitirmiştir. o nedenle üzgünüm ama ne yazıkki katipliğe başvuru yapamazsın.

 20. karahitay dedi ki:

  2009 da Çorum daki sınava 321 kişi başvurmuştu.. 9 kişi alacaklardı..

Hemen Yorum Yap