20
Apr
Yazar: | Okunma: 20.293 | Cevap: 160
Reklam

Arkadaşlar katipler nette genellikle adliye katiplerinin sayfaları var ve ceza infaz kurumu katiplerini takip etmemiz çok zorlaşıyor. Ceza infaz kurumu katipliğini kazananlarının bilgilerini burada paylaşmaları daha uygun olacaktır. Ceza infaz kurumu katiplerinin özlük hakları, çalışma şartları, mesai ücretleri, yani aklınıza gelebilecek herşeyi burda paylaşırsanız çok seviniriz. Şimdiden herkese Teşekkürler…


Dikkat: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları saklıdır. Yazıların tamamen veya kısmen kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. İhlal eden siteler ve yöneticileri hakkında Ankara C. Başsavcılığında yasal takip başlatılmaktadır.


Bu yazı için 160 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Bilgi Alışverişi  Etiketler: , ,
Bu yazı için 160 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. yiGit says:

  edirne olarak hala beklemedeyiz 1-2 haftaya haber çıkacak artık sanırım.

 2. Editör Editör says:

  Sabır arkadaşlar az kaldı. Gezmenize bakın siz :)

 3. De Lüx says:

  Bolu,Balıkkesir,Çanakkale,Çankırı,Eskişehir,Kırıkkale gibi iller başladı Nisanın son haftası bizimde sözleşmelerimiz gelir diye tahmin ediyorum..

 4. incici says:

  reserved

 5. özkan says:

  ben antalyadan beklemedeyim bende mayıs başı gibidiyorlar

 6. bonora says:

  Eskişehir olarak dün başladık, ilk gün her şey çok güzeldi. Personel kısmına verdiler beni..Yemek, servis var. Lisans mezunu maaşa 1296 lira olacakmış.Pazartesi maaşıda yatıracaklar hemen.İnşallah sizlerde en kısa zamanda başlarsınız arkadaşlar.

 7. xmen says:

  @bonara
  lisans mezunu için bahsettiğiniz maaş ilk ay için mi böyle olacak; yoksa bu aydan sonra artar falan dediler mi biraz daha açar mısınız?

 8. bonora says:

  @xmen

  her ay boyle olacak.lise mezunlarının 1276, önlisans ve lisansın maaşları 1296 lira olacak.tam maaş vericekler zaten bana bu ay.

 9. xmen says:

  Evli ve çocuklu olunca maaş artıyor sanırım? Öyle midir bonora?

 10. demirbilek says:

  BONORA hayırlı olsun…

 11. demirbilek says:

  XMEN evliysen ve eşin çalışmıyorsa 113 tl fazla maaş alırsın. çocuk başı zannımca 30 tl alınıyor.

 12. cansin1881 says:

  Selam arkadaşlar bende Adana Ceyhan dan haber bekliyorum. Cuma günüde telefon açtım evrakları bakanlığa yolladıklarını cevap beklediklerini söylediler… Umarım hızlı bir şekilde cevap gelirde işe başlarım…. Herkese kolay gelsin.

 13. bonora says:

  evet xmen demirbilek’in dediği gibi oluyor.bu maaş işleriyle içli dışlı olucam ben yakında :) sizlerin hangi iller?

 14. demirbilek says:

  ben elazığ

 15. demirbilek says:

  bonora bizim burda bir arkadaşımız başladı. dün adliyeyi aradım bakanlıktan kimin evrakları gelirse onu hemen başlatıyoruz dediler. sizin orada da durum bu şekilde mi? sadece bizim değil ikm’ler de böyle oldu. 20 kişi başladı 5 kişi halen bekliyor…

 16. fadime06 says:

  Ankara cezaevi katipleri de beklemede hala bir ses yok

 17. demirbilek says:

  inşallah bu hafta bizde başlarız. evraklar yaklaşık 10 gündür bakanlıkta.

 18. kübüş says:

  silivridende ses yok beklemedeyiz hala

 19. demirbilek says:

  Arkadaşlar haberi ilk benden duyun. Başbakan bugün yaptığı açıklama ile sözleşmeli personele kadro verileceğini duyurdu. bu çalışmanın Karar hükmünde kararnameye yetiştirilmesi için çaba sarfedildiği; yetiştirilemediği takdirde seçim sonrasına bırakılacağı söylendi. BİLGİLERİNİZE…

 20. Cezaevi katibi says:

  Arkadaşlar bende silivri cezaevini kazandım Bu hafta salı günü aradım silivriden evraklar gelmeye başlamış benim evraklar da gelmiş ve incelenerek 2 hafta içerisinde yollanır dediler.Herkes için hayılısı olsun.Arkadaşlar 1.296 lira maaş içerisinde aile geçim indirimi dahilmi ?.Yani evli 1 çocuk sahibi,eşi çalışmayan önlisans mezunu ne kadar toplam maaş alır acaba?

1 2 3 8