24
May
Yazar: | Okunma: 8.995 | Cevap: 79
Reklam

Çanakkale Adliyesinden haber bekleyen katip adayları nerdesiniz ? Ben bakanlığı aradım dosyalar imza sürecinde dediler. Başka bir bilgi alan varsa lütfen paylaşalım.

Bu yazı için 79 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Bilgi Alışverişi
Bu yazı için 79 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. Selim_ dedi ki:

  Buralardayız sen çanakkaledemi kazandın isiim neydi senin ?

 2. xx dedi ki:

  arkadaş msn veya facebook verir misin..

 3. cnkkl dedi ki:

  evet çanakkale sözleşmeliyi kazandım. siz? herhangi bir bilginiz var mı? facebook kullanmıyorum.

 4. cnkkl dedi ki:

  03124146313-14-15-16-17 bu numaraları bir de siz arar mısınız? ben dün aradım imzada dediler. geçen hafta da imzadaydı. nezaman çıkacak bu dosyalar anlamadım.

 5. 3dk dedi ki:

  arkadaşlar kimse yok mu çanakkaleden yaaa bu kadar mıyız ben de sözleşmeliyi kazandım haziranı bulurmu sizce bilginiz varsa lütfen paylaşınız…

 6. cnkkl dedi ki:

  3dk
  arkadaşım bu gidişle haziranı bulur gibime geliyor. dosyalar bu hafta imzadan çıksa bile haftaya anca ulaşır çanakkaleye. şu bakanlığı bir de sen arasan diyorum ben bıktırdım adamları. aramaya utanıyorum.

 7. tanerr dedi ki:

  arkadaşlar selam bende çanakkaleden sözleşmeli katipliği kazandım dün bakanlığı aradım dosyalar imzaya gitti dedi geçen hafta gitmiş bu hafta cuma gibi çıkar dedi yani bu hafta gelmez buyük bir ihtimal haftaya kalır gibi duruyor. iptal söz konusumu diye sordum şu an için öyle bir durum yok olsa zaten sizin haberinizi olur dedi

 8. 3dk dedi ki:

  taner arkadaşım bilgilerin verdiğin bilgiler için teşekkür ederiz. inşallah haftaya kadar gelir…

 9. ç.kale dedi ki:

  3 hafta önce de aynı muhabbet vardı. “dosyalar imzada”. bu şekil giderse seçim sonrasına bile kalırrr

 10. Z3YN3P dedi ki:

  Mrb arkadaşlar bende sözleşmeli katpliği kazandım. öncelikle hayırlı olsun kazanan arkadaşlara inşallah bu hafta gelir tanerin de dediği gibi. hakkımızda hayırlısı…..

 11. Kenan52 Kenan52 dedi ki:

  60 kişinin alındığı bir adliyeden ilk 5 yedeğin şansı nedir? ayrıca şu anda hiç yedekten çağrılan olmuşmu öyle bir duyumunuz varsa paylaşırsanız sevinirim.

 12. Selim_ dedi ki:

  Çanakkaleden kazanan arkadaşlar varmı aranızda bana ev arkadaşı lazım :))

 13. Tolga dedi ki:

  Umarım bu hafta olmasa bile önümüzdeki hafta işe başlarız…

 14. tanerr dedi ki:

  arkadaşlar dosyalar imzadan çıktıktan sonra kaç gün içinde komisyona ulaşır bu konu da bilgisi olan var ise paylaşabilir mi?

 15. 17 dedi ki:

  net bilgi var elimde . ama bunca zaman saklandınız bir köşede.. artık bundan sonra yapacak birşey yok . az daha bekleyin ne yapalım :))

 16. tanerr dedi ki:

  ne bilgisiymiş bu paylaşır mısın bizlede çanakkale adliyesi ile mi alakalı mı

 17. 17 dedi ki:

  evet Çanakkale adliyesi ile ilgili. ama ben benimle beraber kazanan arkadaşlara o konuda biraz kırgınım açıkcası. aylarca birlikte olalım konuşalım tanışalım istedik ama herkes aksine saklandı . kendi bilgilerini kendileri kullandı… kesin ve net bilgi.

 18. ç.kale dedi ki:

  helal olsun bence de bu kadar bekledik, biraz daha bekleyelim 🙂

 19. 17 dedi ki:

  şaka bir yana arkadaşlar. sonuna geldik. az daha sabır.. yakında arayacaklar.. komisyonu veya bakanlığı sıkıştırmanıza gerek yok …

 20. nazzz dedi ki:

  arkadaşlar yaa hepinizi gönülden kutluyorum çok sevindim adınıza kazandınız sonuçta o gün hepimizin heyecanlı bekleyişleri gözümün önünden gitmiyo biraz daha sabredin illaki başlayacaksınız sonuçta kazandınız. Bizim halimiz daha kötü yedekte kaldık bu kadar yaklaşmışkan ben çanakkale adliyesi sözleşmeli yedeklerindenim bir kişi vazgeçmiş dilekçe vermiş başka iptal etmek isteyen falan var mı ya da duydunuz mu hiç? Kimsenin dosyasının iptal olmasını istemem tabi sadece kendi isteği ile çekilmek isteyen var mı daha iyi iş bulup bunu merak ediyorum arkadaşlar duyumlarınız varsa bekliyorum….