29
Ara
Yazar: | Okunma: 2.339 | Cevap: 2
Reklam

Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumundan (YURTKUR) burs ve kredi almaya hak kazanan, ancak evrakını belirlenen süre içinde teslim edemeyen öğrenciler için bugünden itibaren 11 Ocak 2010’a kadar ek süre tanındı.

YURTKUR’dan yapılan açıklamada, 2009-2010 eğitim-öğretim yılında kredi ve burs müracaatları sonrasında taahhüt senetlerini zamanında tanzim ve tasdik ettiremeyen öğrenciler için 28 Aralık 2009-11 Ocak 2010 tarihleri arasında ek süre verildiği bildirildi.

Açıklamada, bu durumdaki öğrencilerin, taahhüt senetlerini noterde tanzim ve tasdik ettirerek YURTKUR’a teslim etmeleri halinde burs veya öğrenim kredilerinin 25 Ocak 2010’da ödeneceği belirtildi.

Söz konusu senetleri teslim süresi daha önce 18-24 Aralık olarak belirlenmişti.

Gönderen : Deniz

Bu yazı için 2 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Bilgi Alışverişi  Etiketler: , , , , , , , , ,
Bu yazı için 2 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

  1. nergi yıldırım dedi ki:

    erzincan üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği okuyorum.beş kardeş okuyoruz iki kardeş üniversitedeyiz. ailemin maddi imkanları yetersiz olduğundan harç paralarını bile ödemekte zorlanıyorum. ailemin maddi güçü çok yetersiz bu yuzden okulu bırakmakla karşı karşıyayım çok ihtiyacım var bursa ne olur bana yardımcı olun.

  2. habip dedi ki:

    ben bu sene ek kontenjandan canakkale 18 mart üniversitesi tarım makınaları bölümünü kazandım maddi durum yok birde hakkariden canakkaleye geliyorum bir burs ımkanı olsa en azından yol parasını cıkarırdım ilginize teşekkürler…..