21
Nov
Yazar: | Okunma: 18.797 | Cevap: 137
Reklam

Arkadaşlar istanbul adliyesi zabıt katibi yedekleri başlığı altında yazışmalar karıştığı için buraya yazalım, ümitle bekliyorum çağrılmayı, ben 5. yedeğim, bilgisi olanlar paylaşalım lütfen.

 


Dikkat: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları saklıdır. Yazıların tamamen veya kısmen kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. İhlal eden siteler ve yöneticileri hakkında Ankara C. Başsavcılığında yasal takip başlatılmaktadır.


Bu yazı için 137 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Genel  Etiketler: , ,
Bu yazı için 137 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. kartalyedek says:

  halen yedekleri bekleyen var mı ya :)
  bende yedeğim ama benim girmem imkansız çok fazla gerideyim sınava gireli 1 yıl olacak halen yedeklerden çağırma olur mu ki

 2. canali says:

  yeni sınav tarihi belli olana kadar yedeklik hakkı bitmez unutmayın adliyenin acil personel ihitiyacı olur biri kpssden kazanır biri istifa eder biri vefat et eder onun yerine sıradaki yedek çağırılır insanların ümitlerini kırmayalım lütfen

 3. beyoğlu yedek says:

  merhabalar,
  ankara adalet bak. ile cuma günü görüştüm. Beyoğlunun kendilerine yazı yazdığını ama henüz cevaplanmadığını söylediler. yedeklerin durumu şu an net değil dedi konuştuğum kişi. ayrıca sınav olma ihtimalinden daha yüksek çünkü şu an yeni sınavla ilgili hiç bir şey yok ama yedeklerle ilgili sürekli istek var dedi.

 4. vectra says:

  Teşekkürler beyoğlu yedek bizi bilgilendirmeye devam edersen seviniriz inşallah çağrılırız

 5. beyoğlu yedek says:

  inşallah vectra.
  beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. umarım değer beklediğimize.. yeni sınav olmasındansa yedeklerin alınması (ama hepsinin) bizim açımızdan daha iyi olur. bu şekilde daha çok şansımız var .

 6. mrt beyoğlu(vectra) says:

  YORULDUUUUMMMM!
  Açıktan atamaların torpilleri, tercihlerin boşluğu, stresi, yedekliğin gerginliği, sonuç hüsran sonuç beklemek…

 7. Beyoğlu Merve says:

  sonunda açılmışmı başlık :) ) kartal yedek dünyadan haberin yok sanırım, istanbul adliyesi (sultanahmet) 28 kadrolu 28 sözleşmeli yedeğini yeni çağırdı, beyoğlu adliyesi de yedekler için komisyona yazı yazdı onay bekleniyo, hoş onay çıkmayabilirde ama bu bile büyük bi adım yedeklerini istemesi…

 8. mrt beyoğlu(vectra) says:

  beyoğlu merve çağrılacağımıza inanmıyorsun ama çağrılırsakta muhtemelen aynı yerde olacaz o zaman elimden kurtulamazsın iddiasız iddiaya girerim seninle:)

 9. Beyoğlu Merve says:

  mrt beyoğlu ben inanmıyo diilim aksine çooook istiyorum ama korkuyorum da çağrılmamaktan, bi kere hayal kırıklığına uğrayınca böyle oluyo demekki insan :)

 10. mrt beyoğlu says:

  söyletnilere göre kesin ama nasibimizde ne var bilemeyiz tabii sen de haklısın daha önce bunları duyduk va yaşadık hem de başrolde:)

 11. Beyoğlu Merve says:

  aynen öyle, hadi sen 1. yedeksin ve kesin çağrılırsın, ben 5. yedek olmama rağmen korkuyorum hem kesin diyorum hem de çok az çağrabilirler ve ben yine kalabilirim diyorum :) ) inşallah nasibimizde vardır

 12. beyoğlu yedek says:

  günaydın.. beyoğlu ile ilgili yeni bir gelişme varmı?? ben dün aradım ama hala bekliyoruz dediler. bugün yine ankara adalet bakanlığını arayacağım.. sizede bilgi veririm görüştükten sonra.

 13. batu25 says:

  beyoğlu yedek diyorki:

  günaydın.. beyoğlu ile ilgili yeni bir gelişme varmı?? ben dün aradım ama hala bekliyoruz dediler. bugün yine ankara adalet bakanlığını arayacağım.. sizede bilgi veririm görüştükten sonra.
  Yorumu beğenenler:0

  bende aradım hiç kimsenin birbirinden haberi yok yok yok nebiçim iş anlamadım gitti.. bana burasıla ilgili bi haber gelmişti 2hafta önce olmayacak bakanlık kabul etmeyecek diye o günden beri ümidimi yitirdim ama henüz resmi bir açıklama olmadığı için birşey diyemiyoruz dua etmekten başka çare yok yeni bir sınava girmek istemiyoruz inşallah olur napacaz bilmiyorum bize çok büyük haksızılk edildi diye düşünüyorum sonuçta çağlayan adliyesin birleştiyse bizim yedeklerdende çağırılmalıydı diye düşünüyorum hakkımızı bişekilde istemeliyiz arkadaşlar

 14. beyoğlu yedek says:

  büyük haksızlık yapılıyor tabiki. çağlayan olarak tek çatı altında toplandı ama sadece istanbul adliyesinin yedekleri cağrıldı. 20 tane alınacaksa bu bütün hepsine bölünmeliydi..

 15. Beyoğlu Merve says:

  20 olsa yine iyi, 28 sözleşmeli 25 kadrolu diyolar, nerdeyse 60 kişi ya, yazıktır günahtır, kurnazlık yaptı işte istanbul adliyesi, yoksa pekala bizide sıra gelebilirdi

 16. batu25 says:

  Beyoğlu Merve diyorki:

  20 olsa yine iyi, 28 sözleşmeli 25 kadrolu diyolar, nerdeyse 60 kişi ya, yazıktır günahtır, kurnazlık yaptı işte istanbul adliyesi, yoksa pekala bizide sıra gelebilirdi
  Yorumu beğenenler:0

  halada haber yok ben ümidimi kestim yargıtaya başvurumu yaptım son gün pazartesi arkadaşlar …

 17. Beyoğlu Merve says:

  ben komisyondan haber gelmedikçe ümidimi kesmem, sonuçta olumlu ya da olumsuz bi şekilde haber gelicek, o yüzden son dakikaya kadar umudumu yitirmicem, inşallah kaderimde vardır orada çalışmak, Allah dualarımı kabul etsin…

 18. mrt beyoğlu says:

  bilmiyorum ki siz kiminle görüşüyorsunuz size neye göre bilgi veriyorlar neyse aldığım bilgiye göre önümzdeki hafta içinde muhtemelen sonuçlanacakmış ad.bak. müst. değiştiği için bu gecikme yaşanmış… Bende umutla sayfayı açıyorum güzel haber okumak için ne bileyim kötü haber tellalları basmış burayı:)

 19. beyoğlu yedek says:

  yarım saat önce beyoğlu komisyonunu aradım. Ankaradan yazı için hala cevap gelmemiş. aksi bir şey söylenmedikçe ve resmi olarak açıklanmadıkça yedekler alınacak gibi düşünün dediler.. çünkü çok ihtiyaç var ve ya yedeklerden yada yeni sınavla alınması lazım diyorlar.

 20. mrt beyoğlu says:

  beyoğlu yedek aynen öyle söylediler bana da birde önümüzdeki hafta sonuçlanabileceğini söylediler

1 2 3 7