Reklam

Eşimin bulunduğum bölgede kadrosu yok, onun tayin olması imkansız. Peki bu durumda asalet tasdik olmadan ben eş durumundan tayin isteyebilirmiyim ?


Dikkat: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları saklıdır. Yazıların tamamen veya kısmen kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. İhlal eden siteler ve yöneticileri hakkında Ankara C. Başsavcılığında yasal takip başlatılmaktadır.


Bu yazı için 7 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Soru Cevap  Etiketler: , , ,
Bu yazı için 7 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. klavye111 says:

  bilmiyorum ama bu soruyu ben de merak ediyorum.

 2. ayşegül says:

  mallesef canım olmuyor bildiğim kadarıyla polis eşiyim bende bir yıl sözleşmelide olsak kadroluda bir yıl dolmadan yani asalet onaylanmadan gidemiyoruz benim bildiğim bu bir yıl bekleyeceksin maalesef belki bir ihtimal olabilir ama araştırman lazım çalıştığın yerdeki komisyona sor onlar birşeyler söyler

 3. klavye111 says:

  benim her zaman umudum var.bi çaresi vardır inşaallah.

 4. gülbade says:

  arkadaşlar şimdi adliye personeli olarak daha çok yeni başlayan sözleşmeli katip arkadaşlar da kadroya geçicekler ve aynı zamanda asalet tasdikli olacak peki aday memurlukları da kalktığına göre tayin isteyebilirler mi tayin konusunda neler yapılmalı ayrıca bir şart var mı bir yıl gibi ama aday memurluk kalkıcak normal tayin de isteyemezmiyiz

 5. şengül says:

  ben bu yıl sözleşmeli zabıt katibi olarak göreve başladım şimdi kadroya geçtik benim merak ettiğim bizde asalet olayı varmı yani direk asaletimiz tastik mi olmuş oluyor yoksa bir yıl beklememiz mi gerekiyor bunu öğrenmek istiyorum.

 6. katips says:

  1 yıl doldurma şartı var arkadaşlar

 7. occnnnn says:

  Arkadaşlar adamınızı bulun her türlü gidersiniz, olmaz yapılmaz şöyle böyle diye bir şart yok, adamını bul yeter, giden nasıl gidiyorr, sözleşmeli gir 2 aya tayinin çıkar, kadrolu gir asaletin tasdik olmadan git, ben duydum da gördüm de..