Reklam

AÖF İlahiyat Açık Öğretim 2010-2011 Öğretim Yılı Akademik Sınav ve Kayıt İşlemleri Takvimi

Eski şehir anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi ilahiyat 2010 – 2010 ön lisans bölümü yeni kayıt, dikey geçiş, yatay geçiş, yaz dönemi güz dönemi ara sınav ve final sınavları tarileri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

GÜZ DÖNEMİ

İnternet İlahiyat Başvurusu ve Yeni Kayıtlar

13 – 17 Eylül 2010
Yeni Kayıtlar Kredi ve Not Transferi Talepleri için Dilekçelerin Kabul Edilmesi 13 – 17 Eylül 2010
Aöf İlahiyat Derslerin Başlangıcı 27 Eylül 2010
Açık Öğretim İlahiyat Kayıt Yenileme, Ek Yerleştirme, İkinci Üniversite, Yatay Geçiş Kayıtları 18 – 23 Ekim 2010
Ek Yerleştirme – Yatay Geçiş, İkinci Üniversite Kredi ve Not Transferi Talepleri için Dilekçelerin Kabul Edilmesi 18 – 23 Ekim 2010
2011 İlahiyat Arasınavlar 11 – 12 Aralık 2010
Aöf İlahiyat Derslerin Bitimi 21 Ocak 2011
İlahiyat Dönem Sonu Sınavları 22 – 23 Ocak 2011

Aöf İlahiyat 2011 Bahar Dönemi Sınav Tarihleri

Aöf İlahiyat 2011 Kayıt Yenileme 7 – 11 Şubat 2011
Derslerin Başlaması 14 Şubat 2011
Açık Öğretim İlahiyat 2011 Arasınavlar 2 – 3 Nisan 2011
Derslerin Bitimi 27 Mayıs 2011
Aöf İlahiyat Final 2011 Dönem Sonu Sınavları 28 – 29 Mayıs 2011
Bu yazı için 61 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Açık Öğretim A.Ö.F, Sınavlar  Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
Bu yazı için 61 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. hatice dedi ki:

  ben ilahiyat 2. sınıfa geçtim kayıt yenileme tarihini kaçırdım ne olur ne yapıcam

 2. feyza dedi ki:

  ilahiyat 2. sınıfa geçtim ama kayıt yenileme tarihini kaçırdım,napabilirim yazdıncı olun lütfen

 3. rabia dedi ki:

  bende de aynı sorun lutfen bı acıklama bu sene mezun olabılecek mıyım

 4. Anonim dedi ki:

  hayırlısı olsun dua edin

 5. sema dedi ki:

  arkadaşlar ben değil ama bir arkadaşım bu bölümün öğrencisiydi tıpkı sizin gibi kayıt tarihini kaçırdı. şimdi bahar dönemi kaydını bekliyor. üzgünüm ama seneniz uzamış gibi görünüyor. şubatta bahar kaydı var onu yaptırın. bu yıl için bahar dönemi vermekten başka olanağınız kalmadığını üzülerek söylüyorm… ama her şeyde bir hayır vardır….

 6. nihal dedi ki:

  ya arkadaşlar ben bu yeni sistemden hiç bişi anlamadım bana biraz yardımcı olursanız sevinirim ben güz dönemi kaydımı yaptırdım.şimdi sınavım aralıkda mı?dersler hangileri..sınav dörde bölündüyse kitapdamı dörde bölünde ..yardımcı olursanız çok sevinirim..:)

 7. sema dedi ki:

  arkadaşlar slm yine ben:D bildiğim kadarıyla nihalciğim sana şunu söyleyebilirim. yanlış hatırlamıyorsam 11 12 aralıkta sınavlarınızz var. ve eğer kaydı yaptırdın ise muhakkak bürodan gidip kitaplarını da almışsındır .. orda kafi derece bilgi saibide olursun…. ben dersleri nette arkadaşım için araştırdım bulayım inş sizin içinde buraya yazacağım.ayrıca ben size iletilen kağıtlara vakıf olmadım ama elinizde mevcut ise sistem oradada anlatılıyor olmalı şimdilik aeo

 8. sema dedi ki:

  s.a. arkadaşlar dipnot içinde bu bölüm öğrenisi olmadığımı belirtmek kaydıyla yebi bulgularımı sizlere iletmek isterim… sizin kaıyttan sonra bir hafta içinde derslerinizin seçimini yapmış olmalıymışınız…. ve e öğrenme portalından çıkarabildiğim kadarıyla yeni dersler eklenmiş bazı dersler ise bölümenlendirilmiş ve iki dönem içinde verilebiecek bir hal alınmış… biliyorum biraz karışık gibi görünüyor… benim tavsiyem şayet internetten tam bilgi sahibi olamıyor iseniz… ya bir bürodan bilgi alın. ya da artık şehrinizde hangi yardımcı kitaparın bürosu var ise oranın rehberlik bölümü ile görüşebilir siniz…. üzgünüm ama bu değişiklik ilk sizi vurdu… ben kamu yönetimindeyim ve gördüğüm kadaryla mağduriyetiniz de büyük alla yar ve yardıcınız olsun inş

 9. zehra dedi ki:

  s.a arkadaşlar,sınavsız geçişle bu yıl ilahiyat açıköğretim okuyacağım.bana yardımc olurmusunuz.sınavlara bütün derslerdenmi giriyoruz.ayrı günlerde ayrı ayrı derslerdenmi giriyoruz.bi girmeye kaç dersten giriyoruz.hangi derslerden nezaman giricemizi nasıl öğreniyoruz.sınavı geçmek için enaz kaç almak lazım.v.s…lütfen

 10. armgn dedi ki:

  s.a arkadaslar ben iölp bölümü 3.sınıf ögrencisiyim ancak 27ekimdeki son kayıt tarihini kacırdım bunun için yapabilecegimiz hiç bir sey yok mu eger baska kacıranlar da varsa sürekli telefon ederek kayıt yenileme tarihini uzatmak mümkün olabilir.ya da herhangi bi bilgisi olan varsa paylassın lütfen!!!

 11. umut dedi ki:

  2.sınıf kayıt maduru.cezayada raziyız;faizinle layıt yeniyelim.

 12. armgn dedi ki:

  ben önümüzdeki bir kaç gün içerisinde dava açıyorum bizim gibi sadece 3 ve 4. sınıftan 200 kişi kayıt yapamamış ki bu sadece iölp bölümüne mahsus..eğer yanımda birileri de olursa kazanmamıza kesin gözüyle bakılabilir böylece kimse koca yılını kaybetmiş olmaz.mahkeme için eskişehire gelebilecek olan var mı?

 13. ayşe dedi ki:

  Ben de kayıt yenileme tarihini kaçırdım evde bebeğim var bakmam gereken yoksa eskişehire dava açmak için kesin giderdim çok sinirlerim bozuk nasıl bir sistem anlamadım.1.sınıfı zayıfsız geçtim diye seviniyordum bir tarih yüzünden dönem uzadı.keşke tekrar güz dönemi kayıt yenileme tarihi verseler.bir gün verseler bile razıyım.

 14. armgn dedi ki:

  arkadaşlar ben dava açıyorum bugün fakat yanımda bikaç kişi daha olursa bnmlw birlikte dava açan kazanmamız %100müş avukat söyledi eğer eskşhre gelemezseniz de bnm tuttuğum avukat aracılığıyla dava sürdürülebilir ve avukat masrafı sadece 200 tl ilgilenen arkadaşlar mailimi eklesin x_pitis_x@hotmail.com

 15. şeyma dedi ki:

  ben ilahiyat 1.sınıfm aralıkta snav varmı yokmu anlamadm bilen biri söyleyebilirmi???

 16. Murat dedi ki:

  Selam,
  AOF Ilahiyat Bolumu birinci sinif ders kitaplarina ihtiyacim var. Istanbul’da olup ders kitaplarini verebilecek arkadaslardan yardim bekliyorum.
  Murat 531 584 8951

 17. Anonim dedi ki:

  a.ö.f brosu verıyor kıtapları bır baskasından almana gerek yokkı

 18. s.a dedi ki:

  ilahiyat 1. sınıf öğrencisiyim vize ve finaller ne zaman aralıkta sınav varmı varsa kaçında bilen söylesin lütfen

 19. sema dedi ki:

  canım benim ya nette hepsi var. doğru araştıılısa 11 12 aralık da sınav var……

 20. emine dedi ki:

  slm arkadaslar bende ilahiyat 2. sınıfım . sınava az kaldı . ama hazır degilim . dersler cok zor . yardımcı olursanız sevinirim.

Hemen Yorum Yap