Reklam

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül başkanlığında toplanan eğitim kurulunda alınan kararlara göre 2018 yılı içerisinde 17.000 personele eğitim verilecek. Söz konusu eğitimler Ankara, Rize ve Antalya illerinde verilecek.  2017 yılında eğitim verilen personel sayısı 8.364 olarak açıklandı.

Ayrıca daha önce yayınlanan genelgeler doğrultusunda f klavyeye geçiş için de eğitimlerin verileceği duyuruldu. Mevcut personellerin ise klavye becerilerinin artırılmasıhedefleniyor.


Dikkat: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları saklıdır. Yazıların tamamen veya kısmen kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. İhlal eden siteler ve yöneticileri hakkında Ankara C. Başsavcılığında yasal takip başlatılmaktadır.


Bu yazı için 91 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Duyurular  Etiketler: , , ,
Bu yazı için 91 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. Kübra Genç says:

  Yeni başlayan arkadaşlara eğitim çıkmaya başladı darısı başımıza inşallah ☺

 2. katipcik says:

  60 yaşından küçüklere verilsin eğitimler lütfen adam emekli olcak 2 senede 4 kez eğitime gitti

 3. Cemil ŞİMŞEK says:

  Adalet Bakanlığı , her fırsatta F Klavyesine geçildiğini söylese de; Q klavyesi ile eleman alımlarına devam ederek kendisiyle çakışıyor. Madem ki F klavyesi zorunlu oldu, o zaman sınavların tümünü F yapması gerekmez mi?

 4. tuba says:

  arkadaslar merhaba, 2016 puanıyla bidaha alım yapılır mı sizce ? ben bayadır çalışmıyorum ona göre başlamak istiyorum bu sefer ucu ucuna kaybetmek istemem. yoksa kpss calışmaya mı devam edelim gerci ikisini de bırakamıyo insan ama

 5. anadolu says:

  Son bir kez alma ihtimali elbette var ama bu konuyu inan kimse bilemez. Sen en iyisi KPSS sınavına çalış ilan çıkarsa süpriz olur.

 6. BafraLi says:

  Alim OLur Kısa Zamanda Ama Ne Zamana Olur Tam Bilemiyorum Belkide Ramazan Sonuna Kalir Gibi Duruyor yada 2018 Lisans Kpssden Sonrada Olabilir.

 7. Tuba says:

  Elbette kesinlik tabiki olamaz. Suan öZel Kurumsal bi şirkette calışıyorum kpssye de cok vakit ayırmıyorum acıkcası.. ücret düşük olacaksa bile insan memur olmak istiyor anadolu diyorki:

  Son bir kez alma ihtimali elbette var ama bu konuyu inan kimse bilemez. Sen en iyisi KPSS sınavına çalış ilan çıkarsa süpriz olur.

 8. Tuba says:

  Bafralı sen hala burda mısın :) BafraLi diyorki:

  Alim OLur Kısa Zamanda Ama Ne Zamana Olur Tam Bilemiyorum Belkide Ramazan Sonuna Kalir Gibi Duruyor yada 2018 Lisans Kpssden Sonrada Olabilir.

 9. BafraLi says:

  Tanisiyormuyuz Tuba ?

 10. Hilal says:

  Seçim var bakanlığa Tweet atıp örgütlensek ilan çıkar
  Gecen senelerde olmuştu pazar gecesi ilan çıkmıştı herkes bakan beye Tweet atmıştı

 11. Cano says:

  Keşke arkadaşım atalım hepimiz Hilal şu seçimden önce bir kez ilan çıksın lütfen yaaaa kpss puan boşver yaş heçiyor benimmm belkide bir dahaki sınava kpss den 100 aldamda giremeyeceğim 35 yaş doluyor ….Hafi herkes atsınnnn arkadaşlat

1 3 4 5