Reklam

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül başkanlığında toplanan eğitim kurulunda alınan kararlara göre 2018 yılı içerisinde 17.000 personele eğitim verilecek. Söz konusu eğitimler Ankara, Rize ve Antalya illerinde verilecek.  2017 yılında eğitim verilen personel sayısı 8.364 olarak açıklandı.

Ayrıca daha önce yayınlanan genelgeler doğrultusunda f klavyeye geçiş için de eğitimlerin verileceği duyuruldu. Mevcut personellerin ise klavye becerilerinin artırılmasıhedefleniyor.

Bu yazı için 94 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Duyurular  Etiketler: , , ,
Bu yazı için 94 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. Kübra Genç dedi ki:

  Yeni başlayan arkadaşlara eğitim çıkmaya başladı darısı başımıza inşallah ☺

 2. Katibee dedi ki:

  Arkadaşlar küçük çocuğu olanlar nasıl yapacak ya

 3. katipcik dedi ki:

  60 yaşından küçüklere verilsin eğitimler lütfen adam emekli olcak 2 senede 4 kez eğitime gitti

 4. Cemil ŞİMŞEK dedi ki:

  Adalet Bakanlığı , her fırsatta F Klavyesine geçildiğini söylese de; Q klavyesi ile eleman alımlarına devam ederek kendisiyle çakışıyor. Madem ki F klavyesi zorunlu oldu, o zaman sınavların tümünü F yapması gerekmez mi?

 5. tuba dedi ki:

  arkadaslar merhaba, 2016 puanıyla bidaha alım yapılır mı sizce ? ben bayadır çalışmıyorum ona göre başlamak istiyorum bu sefer ucu ucuna kaybetmek istemem. yoksa kpss calışmaya mı devam edelim gerci ikisini de bırakamıyo insan ama

 6. anadolu dedi ki:

  Son bir kez alma ihtimali elbette var ama bu konuyu inan kimse bilemez. Sen en iyisi KPSS sınavına çalış ilan çıkarsa süpriz olur.

 7. BafraLi dedi ki:

  Alim OLur Kısa Zamanda Ama Ne Zamana Olur Tam Bilemiyorum Belkide Ramazan Sonuna Kalir Gibi Duruyor yada 2018 Lisans Kpssden Sonrada Olabilir.

 8. Tuba dedi ki:

  Elbette kesinlik tabiki olamaz. Suan öZel Kurumsal bi şirkette calışıyorum kpssye de cok vakit ayırmıyorum acıkcası.. ücret düşük olacaksa bile insan memur olmak istiyor anadolu diyorki:

  Son bir kez alma ihtimali elbette var ama bu konuyu inan kimse bilemez. Sen en iyisi KPSS sınavına çalış ilan çıkarsa süpriz olur.

 9. Tuba dedi ki:

  Bafralı sen hala burda mısın 🙂 BafraLi diyorki:

  Alim OLur Kısa Zamanda Ama Ne Zamana Olur Tam Bilemiyorum Belkide Ramazan Sonuna Kalir Gibi Duruyor yada 2018 Lisans Kpssden Sonrada Olabilir.

 10. BafraLi dedi ki:

  Tanisiyormuyuz Tuba ?

 11. Hilal dedi ki:

  Seçim var bakanlığa Tweet atıp örgütlensek ilan çıkar
  Gecen senelerde olmuştu pazar gecesi ilan çıkmıştı herkes bakan beye Tweet atmıştı

 12. Cano dedi ki:

  Keşke arkadaşım atalım hepimiz Hilal şu seçimden önce bir kez ilan çıksın lütfen yaaaa kpss puan boşver yaş heçiyor benimmm belkide bir dahaki sınava kpss den 100 aldamda giremeyeceğim 35 yaş doluyor ….Hafi herkes atsınnnn arkadaşlat

 13. Emel dedi ki:

  Arkadaşlar 7000 bekçi alınıyor.başvurular başladı istanbul 200 ankara 150 izmir balıkesir 400 ze yakın ilanı inceleyin

 14. ayşe kaya dedi ki:

  admin yorum yaptığımız en son sayfada çökmüş. Yeni bir başlık falan aç. Mülakatların devam ettiği bu önemli dönemde birbirimiz ile kontak kurabilelim.

1 3 4 5