12
Eki
Yazar: | Okunma: 17.707 | Cevap: 83
Reklam

Yeni zabıt katibi alımı adalet bakanı ergin’in açıklamalarına göre tahminen kasım aralık 2010 veya ocak 2011 gibi yapılacak. Sizce adalet bakanlığı memur, zabıt katibi alımı eski 2008 kpss ilemi yoksa 2010 kpss ile mi yapılacak veya yapılmalı ? Yorumlarınız duyumlarınız neler acaba.

Bu yazı için 83 yorum yapılmış yorumları alt kısımdaki yorumlar bölümünden görebilir yorum yapabilirsiniz.

Reklam


Kategori: Bilgi Alışverişi  Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Bu yazı için 83 yorum yapıldı.


Katipler.Net haber listesine "E-Mail Adresinizi Ekleyin" Gelişmelerden Anında Haberdar Olun !!!

E-Mail Adresiniz:

Açılan sayfada doğrulama kodunu yazarak "complete" butonuna tıklayınız. Onay maili gönderilecektir.

 1. Merve dedi ki:

  Arkadaşlar bu işin içinde olan bi katip olarak şunu söyleyebilirim. Yeni kpss ile yapılırsa şansınız çok çok düşecektir.

 2. Cem dedi ki:

  İnşallah yeni kpss ile yapılar ya yeni kpsi ile yapılmazsa nasıl başvuracağız 🙁

 3. Nermin dedi ki:

  2010 yılını sarkmazsa katip alımı yeni kpss yetişmez..

 4. pelinsu dedi ki:

  merve yeni kpss ile yapılırsa neden şansımız az ?

 5. hale dedi ki:

  Pelinsu bir sürü rakip olacak normal olarak …2008 kpss ile sadece atanamayanlar girecekken sınava, 2010 kpss den sonra olursa binlerce yeni insan başvuruda bulunabilecek…Hayırlısı ya ne diyelim???

 6. Merve dedi ki:

  pelinsu çok basit bu sorunun cevabı 100 kişi ile yarışırken 200 kişi ile yarışacaksınız.

 7. sibell dedi ki:

  inşallah yakın zamanda ilan verilir de 2010 kpssye sarkmaz

 8. sibel dedi ki:

  inşallahhhhhh diyorum adaşım sibel sana inşallahhhhh :))

 9. nasipten öte köy yok dedi ki:

  yeni kapese adayları biraz bekleyecekler daha biz atanacaz onların daha önü açık yıllardır bekliyoruz ama değilmi şaka bir yana bence yeni kpss beklenmeycek 2008 kpss ile alınacak duyumuma göre başvurulr 3-13 ocak arasında olacak kimin ihtiyacı varsa o girer işALLAH

 10. hale dedi ki:

  :))) Nasıl bir yorum yaptın arkadaşım ???Hem yeni kpss beklenmeyecek diyorsun hem de ocakta başvuru var diyorsun .Halbuki sınav 28 kasımda zaten:)Yani başvuru dediğin gibi ocakta olacaksa sınav beklenmiş oluyor haliyle:)Neyse anlayamadım senin ne demek istediğini ama senin de hakkında hayırlısı olsun:)

 11. Seqil. dedi ki:

  Eger bizim adalet bakani yalanci deilse 2008 kpps ile yapilcak yalanciysa 2010 kpss ile cünkü ocaga kadar yerlestirmeler olacak dedi..Eger ocaga kadar yerlesdirme olcaksa sinavin duyurmasi olmasi sonuc ankara derken bir iki ayi bulur..eger 2010 kpps göre alim olursa ocaga kadar yerlesdirmesi imkansiz:)zaten kasimin sonunda sinav ocaga kadar birak yerlestirmeyi sinav sonucunu ögrenemeyiz:))

 12. katip dedi ki:

  arkadaşlar 2010 a göre yapılcak. daha hiç kpss ye girmemiş arkadaşlar var çünkü adalet okuyan. onlar beklenecek. aldanmayın dedikodulara. 2 yılda bir yapılan bu sınav atamalar için beklenmek zorunda. çünkü 2008 kpss ye girmeyip geçen sene adalet myo mezunu adayların sayısı ciddi ve bunu gözardı edemeyecekler. ayrıca adalet mezunlarının artık eli daha sağlam hale geldi 2010 düzenlemeleryle. lise mezunları için tavsiyem, 130 altı yazmamaları ve sınava gireceği illeri ii seçmeleri olacak. Allah yardımcınız olsun herkese başarılar dilerm.

 13. ÖZGE dedi ki:

  ARKADAŞLAR BAKAN OCAK AYINA KADAR ATAMALARI TAMAMLAMAYI PLANLIYORUZ DEDİ…BU NE DEMEK SINAV 2010 KPSS SONUÇLARINA GÖRE OLMAYACAK

 14. Anonim dedi ki:

  Bence yeterince bekledik. Yani koca bir yıldır bekliyoruz. Bu gibi konularla zaman harcayacağımıza çalışmalara son hız verin. Bakın daha faydalı olacak. Hem ha 100 kişiyle yarışmışsın ha 500 kişiyle bu sınavda iki yol var ya çok iyi bir torpilin olacak yada en iyi sen olacaksın. Tabi benim gibi olan varsa arasınızda ki eminim çoktur. Yani torpili olmayanlar en iyi olmak zorundayız. Başka alternatif yok birde hatırlatmak isterim burası türkiye burda hak verilmez alınır. Hakkınızı söke söke alın yoksa kimse size hakkınızı vermez.

 15. su dedi ki:

  planlıyoruz dedi yapcaz demeyi bunlar politikacı ayağı milleti oyalıyorlar işte bu ocaktan önce olmaz hatta ilanı yine aralık sonunda verirler sınavı ocak şubatta yaparlar

 16. burak dedi ki:

  arkadaşlar 4 yıllık işletme ve 2 yıllık bilgisayar programcılığı mezunuyum temmuz ayında yapılmış olan lisans kpss 2010 puanım ile girebilirmiyim?

 17. Marquez dedi ki:

  Geçen yılda aynı politikayi izlediler. O yüzden insan kesin konuşamıyor. Sadece fikir yürütebiliriz. Bazı arkadaşlar kesinmiş gibi konuşuyor. Lütfen hazırlanan arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim. Bende daha önce fikrimi belirttim yine belirtmek istiyorum. Büyük ihtimal alım, 2010 Kpss puanına göre yapılacaktır.

 18. Hasan dedi ki:

  Büyük ihtimal 2008 kpss ile yapılacak çünkü yetişmez……….

 19. gökhan dedi ki:

  TEK TEMMENİMİZ BİR AN ÖNCE YAPILMASI. 2008 KPSS İLE BİR ALIM DAHA YAPSALAR HEPSİNDEN HAYIRLISI BÖYLE OLUR. EMEK VEREN HERKEZE RABBİM YARDIMCI OLSUN. ÇOK ÇALIŞIYORUM AYLARCA AMA TORPİLSİZ GİRİCEM ALLAHIN İZNİYLE.

 20. sibell dedi ki:

  adaşım sibel inşallah biz de kazananlar tayfasına katılırz en kısa zamanda 🙂 🙂

1 2 3 5